« Wstecz / Marki / Incrediwear

Incrediwear Bandaże do ćwiczeń krążenia Incrediwear - 12,5 cm

439,00 zł
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Black
Black Bandaże do ćwiczeń krążenia Incrediwear - 12,5 cm
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Te owijki pomogą zapobiec urazom podczas treningu, a także skracają czas potrzebny na regenerację po wysiłku i rekonwalescencję po chorobie. Po namoczeniu działają jak okład chłodzący.

Specjalna technologia Incrediwear Equine opiera się na półprzewodnikach germanu i węgla, które są wplecione w materiał. Stymulacja ciepłem ciała uwalnia ujemnie naładowane jony, które stymulują wibracje komórek, a tym samym zwiększają przepływ krwi: Tkanka docelowa otrzymuje znacznie więcej tlenu i składników odżywczych. W celu regeneracji i procesów gojenia organizm konia potrzebuje więcej składników odżywczych w dotkniętej chorobą tkance, aby przywrócić wydajność. Dotyczy to zarówno faz po intensywnym stresie poprzez trening czy zawody, jak i w przypadku ostrych kontuzji, stanów zapalnych itp. Produkty Incrediwear Equine rozwijają swoje działanie, gdy tylko mają kontakt z ciałem konia, dzięki czemu są niezwykle elastyczne w leczeniu urazów lub jako czysty produkt wellness. Incrediwear rezygnuje z kompresji i dodatkowego wytwarzania ciepła, dzięki czemu produkty mogą być również stosowane w stanach zapalnych i różnych urazach. Szczególna zaleta bandaży Incrediwear Equine: gdy są mokre, wyglądają jak okład z lodu. Tkanka głęboka jest schładzana, podczas gdy ciepło ciała jest odprowadzane na powierzchnię skóry i bandaży. Nie jest potrzebny żaden wkład chłodzący, a efekt można powtarzać w nieskończoność.

Cechy:

  • Odpowiedni przed, w trakcie i po aktywnym treningu
  • Wyraźnie zwiększa krążenie krwi, dostarczanie składników odżywczych i przepływ limfy
  • Może zmniejszyć ryzyko urazów podczas treningu
  • Zapewnia efekt lodu w kontakcie z wodą
  • Odpowiedni w przypadku podrażnień, obrzęków itp.
  • Nieskończenie częste zastosowanie - nie wymaga akumulatorów / baterii

Opis techniczny:

48% poliester (materiał z dodatkiem germanu/węgla aktywnego) /32% pianka/ 10% guma/ 8% nylon/ 2% spandex.

Wskazówki pielęgnacji:

Pierz ciepło lub zimno w delikatnym cyklu - maksymalnie do 40°. Rozłóż płasko do wyschnięcia. Nie wirować, wybielać, prasować ani czyścić chemicznie.

ID produktu: 340942

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: