« Wstecz / Marki / Hippomed

Hippomed Hippomed AirOne Flex Inhalator ultradźwiękowy z maską, dla koni gorącokrwistych

3.440,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: WH/AB
WH/AB Hippomed AirOne Flex Inhalator ultradźwiękowy z maską, dla koni gorącokrwistych
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Air-One wyznacza standardy w leczeniu i terapii oddechowej koni. Wdychany w spoczynku umożliwia optymalne zwilżenie okolicy oskrzeli. Inhalator jest idealny przy problemach z oddychaniem u koni, takich jak duszność (RAO/COB/POChP), koński kaszel, alergie, zapalenie oskrzeli, grzyby/roztocza w płucach i wiele innych. ZAWIERA maska w rozmiarze gorącokrwistym.

Cechy:

  • Od dziesięcioleci jeden z najskuteczniejszych inhalatorów na rynku Najwyższa wydajność nebulizatora w połączeniu z optymalnym rozmiarem cząstek zapewnia efektywną inhalację Bardzo łatwy w użyciu i prawie bezobsługowy Działanie Bryzgoszczelna konstrukcja i materiały odporne na uderzenia Zapewniają bezpieczną pracę Przezroczysta maska końska (tuba łatwo zsuwa się w sytuacji paniki) Optymalne dopasowanie maski dzięki miękkiej i elastycznej gumowej uszczelce Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanym zaworom Sygnalizacja awarii w przypadku niskiego poziomu wody lub przegrzania Ciągła praca dzięki zasilaniu 230 V Stopień ochrony: IP54

ID produktu: 341722

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: