« Wstecz / Marki / Zandona

Zandona Zandona Carbon Air Sensitive + Fetlock Ochraniacze

689,00 zł

Spare -15€ EXTRA auf deine Bestellung oder shoppe in der Horze App und spare 20€ auf deine Bestellung!

Jetzt downloaden

Skopiuj kod: SPRING
Der Mindestbestellwert beträgt 120 €. Kann nicht mit anderen Gutscheinen kombiniert werden. Wenn du einen oder mehrere Artikel zurückschicken solltest, erstatten wir den anteilig reduzierten Warenwert. Gilt nicht für ausgenommene Produkte (Information auf Produktseiten). Gültig bis einschließlich 10.03.2024.
Kolor: Black/Black/Red
Black/Black/Red Zandona Carbon Air Sensitive + Fetlock Ochraniacze
Tabela rozmiarów
Size Circumference
PONY 24-27 cm
S 28-30 cm
M 31-32 cm
L 33-34 cm
L+ 35-37 cm
Wstecz

The following measurements should be taken for finding the correct size:

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wykonane w całości Włoszech ochraniacze "CARBON AIR SENSITIVE+ Fetlock" zostały opracowane, by chronić tylne nogi koni skokowych przed stłuczeniami i skaleczeniami, ze szczególnym uwzględnieniem pęcin i nadpęci, jednocześnie zapewniając wsparcie ścięgien. Wyściółka jest wykonana z naturalnego jagnięcego futerka, które zapewnia niebywałą wygodę, a do tego ma właściwości antyalergiczne i idealnie nadaje się dla koni o wrażliwej skórze. Ochraniacze mają zewnętrzną powłokę z termoplastycznego poliuretanu o zróżnicowanej grubości. Dopływ świeżego powietrza zapewniają 3 otwory wentylacyjne. Między wyściółką a powłoką zewnętrzną umieszczono specjalny żel w technologii Gel-Tech, który zapewnia amortyzację i wygodę. Rozmieszczone pod powłoką elementy z włókna węglowego zapewniają izolację termiczną, dzięki czemu chronią stawy przed przegrzaniem spowodowanym mechanicznym tarciem, jednocześnie zwiększając odporność na uderzenia. Elastyczne paski można łatwo rozpiąć. Dzięki systemowi podwójnej blokady (poziomej i vpionowej) zapięte paski solidnie przytrzymują ochraniacze na nogach konia. Wymiary i ergonomiczny kształt sprawiają, że ten model idealnie dopasowuje się do kształtu nogi konia i przez cały czas zachowują odpowiednie ułożenie bez zbędnego ucisku.

Wskazówki pielęgnacji:

Ochraniacze należy delikatnie czyścić szczoteczką, by usunąć resztki zabrudzeń (kurz, piasek czy pozostałości ziemi). Prać ręcznie w zimnej wodzie (max. 30°C). Do prania i czyszczenia używać specjalnych preparatów do pielęgnacji skóry i wełny. Prosimy zapoznać się z instrukcją na środkach piorących, by odpowiednio dobrać ilość preparatu. Delikatnie czyścić miękką szczoteczką, szmatką lub gąbką. Do wyschnięcia zostawić w suchym miejscu z dostępem świeżego powietrza. Nie zostawiać na słońcu ani w pobliżu źródeł ciepła. Suche ochraniacze można delikatnie c

ID produktu: 319339

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: