« Wstecz / Marki / Emin

Emin Emin Glukozamina, Stawy, 1000 g

369,00 zł
1 kg (369,00 zł / kg)
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Emin Glukozamina, Stawy, 1000 g
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Suplement ten zawiera glukozaminę, jeden z najważniejszych budulców stawów, chrząstek i mazi stawowej w organizmie. Endogenna produkcja tej substancji zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego starsze konie powinny otrzymywać codzienną suplementację glukozaminy, aby zapewnić jej odpowiednią ilość w organizmie. Emin Glucosamine jest wytwarzany ze skorupiaków i zawiera bardzo wysokie stężenie glukozaminy. Produkt nie może być używany bliżej niż 96 godzin przed wyścigami w Skandynawii.

Opis techniczny:

Skład: 845g siarczanu glukozaminy na kg, 155g glukozy na kg. Składniki analityczne: Białko surowe 0% Włókno roślinne 0% Tłuszcz/olej surowy 0% Popiół surowy 0,02 Sód 0%.

ID produktu: 993447

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: