« Wstecz / Motywy / Sprzęt wyścigowy / Ugryzienie kłusa / Driving Bits

Sprenger Satinox Wędzidło mullen mouth, 14mm

355,00 zł
Zaoszczędź do 50% na wiosennych i letnich produktach
+ Dodatkowe 17% zniżki na Horze & B Vertigo
+ Dodatkowe 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUMMER-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 15.07.2024.
Kolor: Silver
Silver Sprenger Satinox Wędzidło mullen mouth, 14mm
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Bity Sprenger Satinox to wysokiej jakości odpowiednik bitów o anatomicznym kształcie wykonanych ze stali nierdzewnej. W porównaniu do dotychczas dostępnych modeli z niższej półki cenowej, charakteryzują się doskonałym wykonaniem i sprawdzoną jakością materiału. Satynowany ustnik o matowej powierzchni wygląda wyjątkowo elegancko i zapewnia przyjemne uczucie na języku. Dzięki zakrzywionemu kształtowi wędzidła Satinox zapewniają dużo miejsca na język. Zapewniają równomierne rozłożenie nacisku oraz osiągają bezpośredni i precyzyjny efekt. Gama Satinox oferuje szeroki wybór modeli dla wszystkich typów koni, dyscyplin i poziomów szkolenia, tworząc ciekawy podstawowy asortyment w przystępnej i średniej klasie cenowej. Ustniki są dostępne z pojedynczymi i podwójnymi przegubami lub jako wędzidła Mullen Mouth. Specjaliści od ujeżdżenia mogą spodziewać się wędzideł weymouth i bradoon.

Cechy:

  • Odciąża środkową część języka, wywiera nacisk tylko przy pociąganiu wodzy Idealny dla koni o grubym i mięsistym języku Odpowiedni dla koni silnych i skłonnych do ciągnięcia Doskonała obróbka i sprawdzona jakość materiału

Opis techniczny:

Grubość: 14mm Średnica pierścienia: 70mm Stal nierdzewna.

ID produktu: 341309

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: