« Wstecz / Koń / Derki / Derki stajenne

Schockemöhle Schockemöhle Nowa derka stajenna Alltime, 400g

RRP: -10% zniżki
629,10 zł
RRP: 699,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Graphite Dark grey
Graphite Dark grey Schockemöhle Nowa derka stajenna Alltime, 400g
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Prosta elegancja i super miękki, ale wytrzymały materiał – derka stajenna New Alltime firmy Schockemöhle Sports łączy w sobie to wszystko! Dzięki 400 gramom wypełnienia koc stajenny wykonany z poliestru 600 DEN Ribstop jest dobrym towarzyszem na chłodne dni. Przednie zapięcie posiada trzy możliwości regulacji. Komfort dodatkowo zwiększa kołnierz, który jest wykonany z miękkiego, wyściełanego polaru. Paski na brzuchu są odpinane, a paski na nogi są elastyczne. Oprócz sznurka na ogon, derka stajenna New Alltime jest również wyposażona w praktyczną klapę na ogon w kolorze ciemnego granatu lub grafitu.

Cechy:

  • Derka stajenna wykonana z poliestru 600 DEN ribstop Wypełnienie 400 g Zapięcie z przodu z 3 regulacjami Kołnierz z miękkiego, wyściełanego polaru Odpinane paski na brzuch z logo Elastyczne paski na nogi Sznurek na ogon i klapa na ogon

ID produktu: 343549

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: