« Wstecz / Koń / Ochrona przed owadami / Derki przeciw owadom

Weatherbeeta Weatherbeeta Summer Sheet Lite IV Combo Neck

459,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: White/ Navy/ Red
White/ Navy/ Red Weatherbeeta Summer Sheet Lite IV Combo Neck
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

WeatherBeeta Summer Sheet Lite IV Combo Neck to przewiewna i chłodna letnia prześcieradło z polibawełny o gramaturze 190 g, która zapewnia ponad 95% ochronę przed promieniowaniem UV w stylu Combo Neck, oferując doskonałą ochronę na cieplejsze miesiące. Wyprofilowany grzbiet, aby lepiej dopasować się do krzywizny grzbietu konia, z podkładką odciążającą kłąb dla dodatkowego komfortu i wyściełanymi łopatkami, grzywą i klapą ogonową, aby zapobiec otarciom. Wyposażony w dwie zakładki z taśmą dotykową na części karku, tradycyjne boczne kliny zapewniające naturalny ruch, pełną klapę na ogon, podwójny pasek na klatkę piersiową z klamrą i dwa niskie pasy krzyżowe z regulowanymi i odpinanymi paskami na nogi.

Cechy:

  • Oddychająca i chłodna ochrona 95%+ UV Wyprofilowany tył Wyściółka odciążająca kłębek Wyściełane ramiona, grzywa i klapa ogonowa zapobiegają otarciom Dwie zakładki z taśmy dotykowej na karku Tradycyjne wstawki boczne Pełna klapa na ogon Podwójny pasek na klatkę piersiową z klamrą i podwójne krzyżujące się pasy Regulowane i odpinane paski na nogi

ID produktu: 345392

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: