« Wstecz / Motywy / Artykuły dla psów / Derki dla psa

Weatherbeeta Weatherbeeta Green-Tec 900D Medium, Ubranko dla psa 220 g

229,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black/Bottle Green
Black/Bottle Green Weatherbeeta Green-Tec 900D Medium, Ubranko dla psa 220 g
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Średni płaszcz dla psa WeatherBeeta Green-Tec 900D został zaprojektowany z wykorzystaniem materiału zewnętrznego PCR o splocie płóciennym 900 den, wykonanego z butelek pochodzących z recyklingu, który jest zarówno wodoodporny, jak i oddychający, z mocną podszewką z tkaniny PCR o splocie diamentowym o grubości 150 den, wykonaną z butelek pochodzących z recyklingu. Wyposażony w ciepły 220 g polyfill, zawijany wokół wolności przód z zapięciem na taśmę dotykową i łukowate nogawki zapewniające swobodę ruchów z zaszewkami z tyłu płaszcza, aby zapewnić wyprofilowane dopasowanie. Odblaskowe lamówki i paski zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w ciemności, a otwór na uprząż zapewnia dodatkową wygodę.

Cechy:

  • Materiał zewnętrzny PCR o splocie płóciennym o grubości 900 den wykonany z butelek pochodzących z recyklingu, który jest zarówno wodoodporny, jak i oddychający. Wytrzymała wyściółka z materiału PCR o splocie diamentowym o grubości 150 denierów wykonana z przetworzonych butelek. Ciepły 220 g wypełnienia poliestrowego.

ID produktu: 343131

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: