« Wstecz / Motywy / Artykuły dla psów / Derki dla psa

Weatherbeeta Weatherbeeta Comfitec Therapy-Tec 1200D Derka dla psa, 100g

Od 159,99 zł
RRP: 229,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black/Silver/Red
Black/Silver/Red Weatherbeeta Comfitec Therapy-Tec 1200D Derka dla psa, 100g
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Idealny wybór dla aktywnych psów przed lub po ćwiczeniach, aby się rozgrzać i rozgrzać (zmniejszając gromadzenie się kwasu mlekowego), złagodzić ból związany z zapaleniem stawów lub po prostu zapewnić swojemu towarzyszowi ciepło i wygodę. Dzięki wodoodpornemu i oddychającemu materiałowi zewnętrznemu o grubości 1200 den, 100 g wypełnienia z polietylenu i zapięciom na taśmę dotykową na klatce piersiowej i brzuchu oraz otworom na szelki, jest to doskonały wybór dla psów, gdy wymagana jest dodatkowa ochrona przed warunkami atmosferycznymi, na przykład podczas spacerów. *Nie zalecane dla ciężarnych psów.

Cechy:

  • Optymalizuje pracę mięśni Wspomaga regenerację Zwiększa krążenie Wykorzystuje technologię tkaniny ceramicznej Wodoodporny i oddychający materiał zewnętrzny 1200 den ze 100 g wypełnienia poliestrowego Otwór na uprząż Zapięcia na taśmę dotykową na klatce piersiowej i brzuchu

ID produktu: 343112

Przeczytaj opinie:

Kolor: