« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Buty dla konia

Cavallo Hoof Boots F.R.A. Buty do kopyt FRA Cavallo Sport-Slim

919,00 zł
( 1 )
Zaoszczędź do 50% na wiosennych i letnich produktach
+ Dodatkowe 17% zniżki na Horze & B Vertigo
+ Dodatkowe 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUMMER-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 15.07.2024.
Kolor: Black
Black Buty do kopyt FRA Cavallo Sport-Slim
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

SIMPLE- Slim Boot to uniwersalny ochraniacz na kopyto, doskonały do ochrony kopyt konia na twardym, nierównym terenie. Najwyższa ochrona dla bosego konia. Świetne dla komfortu przy przewlekłym bólu lub nadwrażliwości kopyt; rehabilitacja po kontuzjach, ropniach, chorobach trzeszczki, ochwacie / założycielu, przebiciach, stłuczeniach podeszwy i przykurczach pięt. Może być używany do ochrony podczas holowania i hodowli lub zabierany na szlak jako „koło zapasowe” do zagubionych butów. Wąska podeszwa mieści kopyto, które jest co najmniej o 1/4 ″ węższe niż dłuższe.

Cechy:

  • Uniwersalna ochrona kopyt dla bosonogich koni Rehabilitacja po urazach, ropniach, chorobach trzeszczkowych, ochwatach, stłuczeniach, przebiciach, stłuczeniach podeszwy i przykurczach pięt Ochrona podczas holowania i hodowli Twój spokój ducha: Jedź na przejażdżki jako „koło zapasowe” dla zgubionych buty Lekkość Wbudowany drenaż Łatwe zakładanie i zdejmowanie (nawet przy artretycznych dłoniach!) Pewne trzymanie na kopytach Kształt dopasowany do naturalnego kopyta (nie wymaga wkładek ani podkładek) Proste zapięcie z przodu na rzepy klasy przemysłowej. Absorbuje wstrząsy — więc nogi twojego konia nie muszą! Cholewka z prawdziwej skóry jest wygodna i elastyczna Formowana klapa tylna zapewnia ochronę cebulki i odporność na ścieranie Trwała konstrukcja: Wodoodporna nić, nierdzewny metal i wysokowydajna podeszwa zewnętrzna z TPU Wspiera zdrowe kopyta: umożliwia rozszerzanie i kurczenie się oraz poprawia krążenie krwi Miękki kołnierz wypełniony pianką Wbudowane ulga w podeszwie: Podwyższona wewnętrzna obręcz odciąża podeszwę, kierownicę i żabki

Opis techniczny:

Kopyta należy przyciąć nie później niż 2 tygodnie przed pomiarem. Sprzedawane w parach.

ID produktu: 314922

Przeczytaj opinie:

Kolor: