« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Buty dla konia

Cavallo Hoof Boots F.R.A. Buty do kopyt FRA Cavallo Proste

919,00 zł
( 6 )
Zaoszczędź do 60% na artykułach wiosennych i letnich
+ DODATKOWE 19% zniżki na Horze & B Vertigo
+ DODATKOWE 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUN-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 22.07.2024.
Kolor: Black
Black Buty do kopyt FRA Cavallo Proste
Brown Buty do kopyt FRA Cavallo Proste
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

SIMPLE- Regular Boot to uniwersalny ochraniacz na kopyto, doskonały do ochrony kopyt twojego konia na twardym, nierównym terenie. Najlepsza ochrona dla konia bosego. Świetne dla komfortu przy przewlekłym bólu lub nadwrażliwości kopyt; rehabilitacja po kontuzjach, ropniach, chorobach trzeszczki, ochwacie / założycielu, przebiciach, stłuczeniach podeszwy i przykurczach pięt. Może być używany do ochrony podczas holowania i hodowli lub zabierany na szlak jako „koło zapasowe” do zagubionych butów. Wąska podeszwa mieści kopyto, które jest co najmniej o 1/4 ″ węższe niż dłuższe.

Cechy:

  • Uniwersalna ochrona kopyt dla bosonogich koni Rehabilitacja po urazach, ropniach, chorobach trzeszczkowych, ochwatach, stłuczeniach, przebiciach, stłuczeniach podeszwy i przykurczach pięt Ochrona podczas holowania i hodowli Twój spokój ducha: Jedź na przejażdżki jako „koło zapasowe” dla zgubionych buty Lekkość Wbudowany drenaż Łatwe zakładanie i zdejmowanie (nawet przy artretycznych dłoniach!) Pewne trzymanie na kopytach Kształt dopasowany do naturalnego kopyta (nie wymaga wkładek ani podkładek) Proste zapięcie z przodu na rzepy klasy przemysłowej. Absorbuje wstrząsy — więc nogi twojego konia nie muszą! Cholewka z prawdziwej skóry jest wygodna i elastyczna Formowana klapa tylna zapewnia ochronę cebulki i odporność na ścieranie Trwała konstrukcja: Wodoodporna nić, nierdzewny metal i wysokowydajna podeszwa zewnętrzna z TPU Wspiera zdrowe kopyta: umożliwia rozszerzanie i kurczenie się oraz poprawia krążenie krwi Miękki kołnierz wypełniony pianką Wbudowane ulga w podeszwie: Podwyższona wewnętrzna obręcz odciąża podeszwę, kierownicę i żabki

Opis techniczny:

Kopyta należy przyciąć nie później niż 2 tygodnie przed pomiarem. Sprzedawane w parach.

ID produktu: 314920

Przeczytaj opinie:

Kolor: