« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze tylne

Back on Track Back on Track lekkie ochraniacze AirFlow z siateczką

289,00 zł
( 1 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Black
Black Back on Track lekkie ochraniacze AirFlow z siateczką
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Technologia Air-Tech łączy się z innowacyjną siateczką 3D, by zapewnić optymalną cyrkulację powietrza i wytrzymałość. Anatomiczny kształt przylega do pęciny i chroni ją. Kształt i struktura powłoki zostały opracowane tak, by zapewnić koniowi maksymalną wygodę, uniknąć zbędnego ucisku i zagwarantować odpowiednie ułożenie na nodze. Wytrzymała powłoka pochłania siłę uderzenia i chroni nogę konia przed stłuczeniami i kontuzjami. Dodatkowa wentylacja w okolicy pęciny. Wytrzymałe zapięcie na rzep umożliwia regulację i dobre dopasowanie. Miękka lycra na brzegach. Wykorzystana w wyściółce technologia Welltex® wspomaga krążenie. Ochraniacze sprawdzą się w przypadku nakostniaków, naciągniętych ścięgien, opuchnięcia w okolicy stawu pęcinowego, artretyzmu, stanów zapalnych, podczas rekonwalescencji lub jeśli potrzebne jest dodatkowe wsparcie podczas rozgrzewki. Rozmiary S i M są zgodne z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi dopasowania ochraniaczy dla młodych koni.

Cechy:

  • Praktyczne i mocne
  • Technologia Air-Tech i siateczka 3D
  • Wyściółka Welltex®
  • Anatomiczne i dobrze dopasowane

Opis techniczny:

Powłoka: 100% termoplastyczny poliuretan. Wypełnienie 1: 100% poliester. Wypełnienie 2: 100% guma chloroprenowa. Wyściółka: 80% poliamid, 20% poliester.

ID produktu: 334209

Przeczytaj opinie:

Kolor: