« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Pierwsza pomoc i ochrona / Żele chłodzące i żele rozgrzewające

Stassek Equigel Chłodząco-Kojący, 1000 ml

99,00 zł
1 l (99,00 zł / l)
( 1 )
Zaoszczędź do 50% na wiosennych i letnich produktach
+ Dodatkowe 17% zniżki na Horze & B Vertigo
+ Dodatkowe 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUMMER-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 15.07.2024.
Kolor: Green
Green Stassek Equigel Chłodząco-Kojący, 1000 ml
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Żel chłodzący i łagodzący. Bez kamfory – bez substancji dopingującej. Equigel produkowany jest według opracowanego przez nas systemu SOFT-SLIDE-PLUS (przykleja się do sierści i nie spływa). Jest to preparat do głębokiej pielęgnacji, chłodzący i odświeżający końskie nogi po wysiłku. Jego głębokie działanie jest szybkie, niezawodne i długotrwałe. Starannie dobrane składniki chłodzące oraz znane ze swoich właściwości pielęgnacyjnych olejki aromatyczne powodują natychmiast po aplikacji kojące orzeźwienie. Orzeźwienie poprawia krążenie i powoduje bardzo skuteczne rozluźnienie mięśni, ścięgien i stawów. Odświeżające i reaktywujące działanie Equigel jest natychmiast zauważalne. Możesz stosować Equigel przed lub po wysiłku, a efekt jest szybki i niezawodny. Pomimo głębokiego działania Equigel nie zawiera kamfory i może być stosowany również u koni startujących w zawodach. Equigel jest całkowicie nietoksyczny.

Opis techniczny:

INCI: AQUA, ALKOHOL IZOPROPYLOWY, GLYCERINO-POLYGLYCOLETHER, SUBSTANCJE POWIERZCHNIOWO CZYNNE, POLIMERY, OLEJKI AROMATYCZNE, TRIETANOLAMINA.

ID produktu: 25126

Przeczytaj opinie:

Kolor: