« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidło D-ring

Sprenger Wędzidło Sprenger DUO D-ring 16mm

540,00 zł
( 1 )
Świętujemy z Państwem - 21 lat Horze!
Zaoszczędź 21% na marce Horze &
Zaoszczędź 11% na prawie wszystkich innych markach

+Każde 21. zamówienie gratis!
Skopiuj kod: B-DAY
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Co 21. zamówienie wygrywa - maksymalna kwota zwrotu wynosi 800PLN. Różnice nie będą wypłacane. Wszystkie zakupy w aplikacji Horze lub sklepie internetowym zostaną uwzględnione w konkursie. Dział obsługi klienta skontaktuje się ze zwycięzcami po zakończeniu kampanii 28.04.2024. Nagrody nie podlegają przeniesieniu, zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inne nagrody.
Kolor: Nie określono
Nie określono Wędzidło Sprenger DUO D-ring 16mm
Tabela rozmiarów
Size A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

D-Ringi zapobiegają przeciągnięciu wędzidła przez pysk konia. Dlatego stabilnie leży na języku. Delikatny nacisk obrotowy jest wywierany na język, zapewniając lekkie i precyzyjne wspomaganie wodzy. Stałe pierścienie sprawiają, że jest bardziej bezpośredni niż wędzidło z luźnymi pierścieniami. Specjalny kształt ustnika zapewnia precyzyjne wspomaganie wodzy. Wędzidła Sprenger Duo są bardzo delikatne dla pyska konia. Ustnik wykonany jest z miękkiego, elastycznego tworzywa, które idealnie dopasowuje się do pyska konia. Materiał jest bezpieczny dla żywności, nie zawiera rozpuszczalników i plastyfikatorów. Ustnik jest wzmocniony stalową linką, dzięki czemu jest stabilny i zapewnia większe bezpieczeństwo. W odróżnieniu od bitów wykonanych z czystego metalu istnieje niebezpieczeństwo łatwego przegryzienia plastiku, gdy bit nie jest prawidłowo zamocowany i styka się z zębami.

Opis techniczny:

Materiał: Plastik, boki ze stali nierdzewnej. Grubość: 16 mm. Średnica pierścienia: 75 mm.

ID produktu: 13409

Przeczytaj opinie:

Kolor: