« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła z wąsami

Sprenger Wędzidło Sprenger Dynamic RS Full Cheek Aurigan

799,00 zł
( 1 )
Świętujemy z Państwem - 21 lat Horze!
Zaoszczędź 21% na marce Horze &
Zaoszczędź 11% na prawie wszystkich innych markach

+Każde 21. zamówienie gratis!
Skopiuj kod: B-DAY
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Co 21. zamówienie wygrywa - maksymalna kwota zwrotu wynosi 800PLN. Różnice nie będą wypłacane. Wszystkie zakupy w aplikacji Horze lub sklepie internetowym zostaną uwzględnione w konkursie. Dział obsługi klienta skontaktuje się ze zwycięzcami po zakończeniu kampanii 28.04.2024. Nagrody nie podlegają przeniesieniu, zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inne nagrody.
Kolor: Nie określono
Nie określono Wędzidło Sprenger Dynamic RS Full Cheek Aurigan
Tabela rozmiarów
Rozmiar A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

To wędzidło leży bardzo nieruchomo w pysku konia, ponieważ policzki uniemożliwiają przeciągnięcie wędzidła przez pysk. Pozwala uniknąć niewygodnego nacisku na tylne zęby. Ustnik pozostaje we właściwej pozycji centralnej, dzięki czemu wodze doskonale współpracują z pyskiem konia. Policzki są najbardziej pomocne w przypadku pomocy obrotowych, zwłaszcza w przypadku młodych koni. Delikatny nacisk na twarz po zewnętrznej stronie zakrętu pomaga jeźdźcowi, znacznie ułatwiając zrozumienie zakrętów przez konia i jeźdźcowi w wykonaniu. Górna część policzków jest wygięta na zewnątrz od konia, aby uniknąć niewygodnego nacisku na szczęki.

Opis techniczny:

Grubość (mm): 16, Rozmiar pierścionka (mm): 50, Aurigan z pierścieniami / policzkami ze stali nierdzewnej.

ID produktu: 13342

Przeczytaj opinie:

Kolor: