« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła z ruchomymi kółkami

Sprenger Sprenger WH Ultra Snaffle Sensogan 16mm

810,00 zł
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Sprenger WH Ultra Snaffle Sensogan 16mm
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Ustnik KK ULTRA ze środkowym ogniwem obróconym do przodu o 45° zapewnia łagodną, ale skuteczną komunikację z koniem. Dodatkową cechą wędzideł WH ULTRA jest unikalna rolka w środkowej części, która zapewnia jeszcze lepsze skupienie konia na języku. * Wędzidła WH ULTRA są wysoce zalecane dla koni, które nie reagują na wodze. Język jest delikatnie stymulowany, aby wykorzystać swój bardzo wrażliwy zmysł dotyku w niezrównany sposób. Koń staje się zrelaksowany i pozostaje skupiony na języku, zapobiegając jego łatwemu rozproszeniu i dzięki temu lepiej reaguje na wodze jeźdźca. Efektem końcowym jest pełna harmonia.

Opis techniczny:

Ustnik: Podwójnie łączony Materiał: Sensogan z bokami ze stali nierdzewnej Grubość bitu: 16 mm Średnica pierścienia: 70 mm Typ pierścienia: Luźny pierścień.

ID produktu: 13381

Przeczytaj opinie:

Kolor: