« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła Bradoon

Sprenger Satinox Pojedynczo łamane wędzidło bradoon, 12mm

210,00 zł
( 1 )
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Silver
Silver Sprenger Satinox Pojedynczo łamane wędzidło bradoon, 12mm
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Bity Sprenger Satinox to wysokiej jakości odpowiednik bitów o anatomicznym kształcie wykonanych ze stali nierdzewnej. W porównaniu do dotychczas dostępnych modeli z niższej półki cenowej, charakteryzują się doskonałym wykonaniem i sprawdzoną jakością materiału. Satynowany ustnik o matowej powierzchni wygląda wyjątkowo elegancko i zapewnia przyjemne uczucie na języku. Dzięki zakrzywionemu kształtowi wędzidła Satinox zapewniają dużo miejsca na język. Zapewniają równomierne rozłożenie nacisku oraz osiągają bezpośredni i precyzyjny efekt. Gama Satinox oferuje szeroki wybór modeli dla wszystkich typów koni, dyscyplin i poziomów szkolenia, tworząc ciekawy podstawowy asortyment w przystępnej i średniej klasie cenowej. Ustniki są dostępne z pojedynczymi i podwójnymi przegubami lub jako wędzidła Mullen Mouth. Specjaliści od ujeżdżenia mogą spodziewać się wędzideł weymouth i bradoon.

Cechy:

  • Ergonomiczny kształt umożliwiający równomierne rozłożenie nacisku Dopasowuje się anatomicznie między językiem a podniebieniem Bezpośredni i precyzyjny efekt Doskonała obróbka i sprawdzona jakość materiału

Opis techniczny:

Grubość: 12mm Średnica pierścienia: 55mm.

ID produktu: 341308

Przeczytaj opinie:

Kolor: