« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła Bradoon

Sprenger Sprenger Dynamic RS Bradoon Sensogan 14 mm

735,00 zł
( 1 )
Kolor: Nie określono
Nie określono Sprenger Dynamic RS Bradoon Sensogan 14 mm
Tabela rozmiarów
Size A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Bity Dynamic RS charakteryzują się ergonomicznie ukształtowanym ustnikiem. Doskonale układają się w pysku konia, powodując miękki i równomierny nacisk na całą powierzchnię języka, zachęcając konia do żucia. Dynamiczne wędzidła RS stymulują konia do łatwiejszego przyjmowania wędzidła. Ponadto ergonomicznie ukształtowany ustnik pozwala na szybkie i zrównoważone działanie na język. Wędzidło to bardzo skutecznie wspiera kontakt z kącikami pyska, utrzymując konia na wędzidle. Jednocześnie delikatny przegub pośrodku, który jest pochylony do przodu o 45° – cecha charakterystyczna opatentowanego KK ULTRA bity – czyni go bardzo przyjaznym bitem. Bity Dynamic RS wykonane są z AURIGAN, materiału znanego na całym świecie ze swoich niezwykłych zalet i uznawanego za jeden z najlepszych materiałów na wędzidła. Dzięki zakrzywionym przegubom wędzidło pozostaje we właściwej i centralnej pozycji na języku. Delikatna pastylka może skierować delikatny nacisk na język. Wędzidło zwiększa pewność konia w dłoni jeźdźca i zwiększa bezpieczeństwo.

Opis techniczny:

Materiał: Sensogan z bokami ze stali nierdzewnej. Grubość bitu: 14 mm. Średnica pierścienia: 55 mm. Ustnik: Podwójnie łączony.

ID produktu: 13349

Przeczytaj opinie:

Kolor: