Niezbędne w sezonie muchowym
Spooks
Spooks

Spooks

Spooks oferuje wysokiej jakości praktyczną odzież jeździecką na codzienne treningi i na zawody. Produkty tej marki są uszyte z innowacyjnych materiałów, ozdobione stylowymi detalami i dostępne najmodniejszych kolorach. Spooks to jedna z wiodących marek jeździeckich, znana na całym świecie.

42 produktów
Kupuj Spooks na horze.pl.

Na horze.pl możesz kupować online wygodnie, a zamówienia są dostarczane w przeciągu tylko kilku dni.

Spooks wprowadzi odrobinę koloru do Twoich jeździeckich stylizacji

Marka Spooks od dawna inspiruje jeźdźców i imponuje im dbałością o styl w sportach konnych. Nowe kolory, błyszczące dodatki i szereg eleganckich zdobień sprawiają, że Spooks jest ulubioną marką tych, którzy lubią błyszczeć nie tylko za sprawą swoich umiejętności, ale także wyjątkowego stylu. Z marką Spooks przyciągniesz wzrok nie tylko na zawodach, ale i na każdym treningu. Sięgnij po odważne kolory, by pokazać klasę i zmysł modowy. Spooks wie, jak sprawić, byś znalazła się w centrum uwagi: wystarczy, że wybierzesz różowe detale lub starannie rozmieszczone zdobienia. Kolekcja Spooks uwzględnia wszystkie właściwości i elementy, które są niezbędne w stroju do jazdy konnej. Oprócz licznych kieszeni zapinanych na solidne zamki z atrakcyjnymi suwakami (taka kieszeń przyda się, jeśli zechcesz mieć przy sobie klucze lub telefon) bluzy  z kapturem i kamizelki marki Spooks mają też ciepłe podszycie i zapewniają maksymalną swobodę ruchów, a bryczesy wspomagają prawidłowy dosiad i stabilizację w siodle.

Odzież konkursowa marki Spooks

Zgodna z przepisami, praktyczna, a zarazem przyciągająca wzrok - tak można opisać odzież konkursową marki Spooks. To kwintesencja klasycznej elegancji wzbogacona praktycznymi dodatkami, które zapewnią odpowiednią przewiewność i odprowadzanie wilgoci. Zabierz ze sobą odzież Spooks na kolejne zawody i zabłyśnij.

<p>Spooks oferuje wyjątkowej jakości odzież jeździecką i codzienną dla kobiet i mężczyzn oraz szereh akcesoriów, sprzęt jeździecki, a także zabawki i smakołyki dla koni i psów. Na wyprzedażach w sklepie jeździeckim Horze możesz trafić na znakomite okazje. Odzież do jazdy konnej marki Spooks jest znana z tego, że łączy w sobie innowacyjne materiały, najmodniejsze kolory i wyjątkowe detale. W ten sposób stała się lubiana na całym świecie i doceniana za styl  funkcjonalność swoich produktów.</p>

<p>Firma Spooks została założona w 2008 roku w Odenthal. W tej chwili skupia się wyłącznie na opracowywaniu, produkcji i dystrybucji własnej marki produktów jeździeckich i związanych z końmi.</p>