« Wstecz / Jeździec / Rękawiczki jeździeckie / Rękawiczki zimowe

Roeckl Rękawiczki Roecl Weldon Polartec Power Stretch

Od 143,26 zł
RRP: 199,00 zł
( 10 )
Zaoszczędź do 60% na artykułach wiosennych i letnich
+ DODATKOWE 19% zniżki na Horze & B Vertigo
+ DODATKOWE 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUN-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 22.07.2024.
Kolor: Black
Black Rękawiczki Roecl Weldon Polartec Power Stretch
DB/AB Rękawiczki Roecl Weldon Polartec Power Stretch
Dark Brown Rękawiczki Roecl Weldon Polartec Power Stretch
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Wysoce wszechstronna i niezwykle elastyczna – ROECKL SPORTS przedstawia rękawicę Weldon. Wygoda: to wszechstronne urządzenie jest KOMPATYBILNE Z EKRANEM DOTYKOWYM, dzięki czemu możesz odbierać połączenia na smartfonie bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Kciuk i palec wskazujący zostały zaprojektowane przy użyciu wyrafinowanego cięcia 3D, aby umożliwić szybsze i łatwiejsze korzystanie z ekranu dotykowego bez uszczerbku dla komfortu noszenia. Co więcej, model ten zachwyci jeźdźców swoim smukłym krojem. Dzięki ekskluzywnemu krojowi ROECKL COMFORT CUT dodatkowe przycinanie palca wskazującego nie jest wymagane. Grzbiet i dłoń są wykonane z ciepłego, miękkiego i wyjątkowo elastycznego Polartec® Power Stretch® Pro. Wyjątkowo ciężka jakość materiałów gwarantuje dodatkowe ciepło, a zewnętrzne szwy zwiększają komfort noszenia i przyczepność. Wygodna i piękna: dłoń z niezliczoną ilością silikonowanych małych logo ROECKL zapewnia doskonały chwyt wodzy. W obszarze między palcem serdecznym a małym, który jest częścią rękawicy stykającą się z wodzami, zastosowano dodatkowe silikonowe wzmocnienie. Czerwony silikonowany element ułatwiający zakładanie rękawic, a odblaskowe logo ROECKL uzupełnia przemyślany zakres funkcji tej rękawicy.

Opis techniczny:

Grzbiet: Polartec® Power Stretch® ProDłoń: Polartec® Power Stretch® Pro Atrybuty: KOMFORTOWY KRÓJ, ODBLASKOWY nadruk, SILIKONOWY UCHWYT, KOMPATYBILNY Z EKRANEM DOTYKOWYM.

ID produktu: 31552

90% klientów twierdzi, że ten produkt jest dobrze dopasowany, 0% klientów twierdzi, że ten produkt ma zaniżoną rozmiarówkę
Mały
0
Normalny
9
Duży
1

Przeczytaj opinie:

Kolor: