« Wstecz / Jeździec / Odzież jeździecka dziecięca / Rękawiczki jeździeckie dziecięce

Roeckl Zimowe rękawice jeździeckie Roeck-Grip junior

179,00 zł
( 1 )
Kolor: Black
Black Zimowe rękawice jeździeckie Roeck-Grip junior
DB/AB Zimowe rękawice jeździeckie Roeck-Grip junior
Tabela rozmiarów
Size A-CM
3 8 cm
3.5 9 cm
4 10.5 cm
4.5 11.5 cm
5 13 cm
5.5 14 cm
6 15 cm
Wstecz
Użyj taśmy mierniczej, aby zmierzyć obwód wokół dłoni w najszerszym miejscu, z wyjątkiem kciuka. Rozmiar w centymetrach to rozmiar twojej rękawicy. Jeśli jesteś praworęczny, zmierz prawą rękę; jeśli jesteś leworęczny, zmierz lewą rękę. Zalecamy zaokrąglanie w górę do najbliższej wielkości połowy cm.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Oryginał w małym rozmiarze: ROECK-GRIP JUNIOR WINTER firmy ROECKL to niepowtarzalne rękawiczki dla dzieci, które kochają jazdę konną – teraz dostępne również w kolorze mokka. ROECK-GRIP® jest wysoce oddychający, giętki i elastyczny. W skrócie: dopasowuje się do dziecięcych rączek jak druga skóra, zapewniając jednocześnie wyjątkowo dobry chwyt. ROECK-GRIP® został dodany do modelu Winter i połączony z ciepłą i miękką wyściółką Micro Bemberg, która jest laminowana na całej powierzchni warstwy zewnętrznej. Zapobiega to skręcaniu się dwuwarstwowego materiału, zapewniając doskonały chwyt i wyczucie dotykowe podczas trzymania wodzy. Krawcy rękawic z Monachium skupili się również na jakości wykonania: poszczególne elementy rękawicy są skrupulatnie zszywane ręcznie. Maksymalna tolerancja szwów wynosząca zaledwie jeden milimetr jest jednak jedynie namacalnym kryterium jakości, ponieważ samego komfortu nie można zmierzyć fizycznie. To kroje i proporcje robią różnicę. W tym miejscu ROECKL korzysta z ponad 175-letniego doświadczenia w sztuce tworzenia rękawiczek. Wygoda: ROECK-GRIP JUNIOR WINTER można prać w pralce w temperaturze 30°C (86°F). Charakterystyczne zapięcie ze stylizowanym logo dłoni niezawodnie zabezpiecza rękawicę wokół nadgarstka.

Opis techniczny:

Grzbiet: ROECK-GRIP® laminowany Micro Bemberg. Dłoń: ROECK-GRIP® laminowany Micro Bemberg. Atrybuty: opaska na nadgarstek z CAŁKOWITYM ZAMKNIĘCIEM.

ID produktu: 31640

Przeczytaj opinie:

Kolor: