« Wstecz / Jeździec / Odzież jeździecka dziecięca / Rękawiczki jeździeckie dziecięce

Roeckl Zimowe rękawice jeździeckie Roeck-Grip junior

179,00 zł
( 1 )
Kolor: DB/AB
DB/AB Zimowe rękawice jeździeckie Roeck-Grip junior
Tabela rozmiarów
Size A-CM
3 8 cm
3.5 9 cm
4 10.5 cm
4.5 11.5 cm
5 13 cm
5.5 14 cm
6 15 cm
Wstecz
Użyj taśmy mierniczej, aby zmierzyć obwód wokół dłoni w najszerszym miejscu, z wyjątkiem kciuka. Rozmiar w centymetrach to rozmiar twojej rękawicy. Jeśli jesteś praworęczny, zmierz prawą rękę; jeśli jesteś leworęczny, zmierz lewą rękę. Zalecamy zaokrąglanie w górę do najbliższej wielkości połowy cm.

Obchodzimy 20 lat Horze!

3 w cenie 2! Podarujemy Ci trzeci produkt!

Najtańszy produkt otrzymasz automatycznie za darmo.

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Oryginał w małym rozmiarze: ROECK-GRIP JUNIOR WINTER firmy ROECKL to niepowtarzalne rękawiczki dla dzieci, które kochają jazdę konną – teraz dostępne również w kolorze mokka. ROECK-GRIP® jest wysoce oddychający, giętki i elastyczny. W skrócie: dopasowuje się do dziecięcych rączek jak druga skóra, zapewniając jednocześnie wyjątkowo dobry chwyt. ROECK-GRIP® został dodany do modelu Winter i połączony z ciepłą i miękką wyściółką Micro Bemberg, która jest laminowana na całej powierzchni warstwy zewnętrznej. Zapobiega to skręcaniu się dwuwarstwowego materiału, zapewniając doskonały chwyt i wyczucie dotykowe podczas trzymania wodzy. Krawcy rękawic z Monachium skupili się również na jakości wykonania: poszczególne elementy rękawicy są skrupulatnie zszywane ręcznie. Maksymalna tolerancja szwów wynosząca zaledwie jeden milimetr jest jednak jedynie namacalnym kryterium jakości, ponieważ samego komfortu nie można zmierzyć fizycznie. To kroje i proporcje robią różnicę. W tym miejscu ROECKL korzysta z ponad 175-letniego doświadczenia w sztuce tworzenia rękawiczek. Wygoda: ROECK-GRIP JUNIOR WINTER można prać w pralce w temperaturze 30°C (86°F). Charakterystyczne zapięcie ze stylizowanym logo dłoni niezawodnie zabezpiecza rękawicę wokół nadgarstka.

Opis techniczny:

Grzbiet: ROECK-GRIP® laminowany Micro Bemberg. Dłoń: ROECK-GRIP® laminowany Micro Bemberg. Atrybuty: opaska na nadgarstek z CAŁKOWITYM ZAMKNIĘCIEM.

ID produktu: 31640

Przeczytaj opinie:

Kolor: