« Wstecz / Koń / Siodła i popręgi / Popręgi

Kavalkade Popręg ujeżdżeniowy Memory Comfort

329,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Popręg ujeżdżeniowy Kavalkade Memory Comfort
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Popręg ujeżdżeniowy Memory Foam „Comfort” bez gumek jest bardzo szeroki w okolicy klatki piersiowej, aby zoptymalizować rozkład nacisku na konia. Jednocześnie popręg zachowuje swój kształt i nie wypacza się podczas jazdy pomimo miękkiego i wygodnego materiału. Memory foam to rodzaj miękkiej masy, która idealnie dopasowuje się do nierównych powierzchni. Pianka zapamiętująca kształt dopasowuje się do ciała konia i doskonale dopasowuje. W ten sposób chrząstka, kości lub małe guzki są odciążone. Po użyciu pianka z pamięcią powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Cechy:

  • Popręg ujeżdżeniowy bez gumki Z szeroką płytą brzuszną Miękki materiał z pianki z pamięcią kształtu Idealnie dopasowuje się do pozycji popręgu konia Z D-ringiem pośrodku Okucia ze stali nierdzewnej

Opis techniczny:

Materiał: pianka zapamiętująca kształt pokryta neoprenem.

ID produktu: 344129

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: