« Wstecz / Koń / Siodła i popręgi / Popręgi

Kavalkade Arik Klimatex Długi popręg

249,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Kavalkade Arik Klimatex Długi popręg
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Popręg długi Klimatex „Arik” ma asymetryczny i anatomiczny kształt, ze szczególnie wąskim krojem w okolicy łokcia. Zapewnia to lepsze rozłożenie nacisku i wystarczający prześwit na łokcie. Popręgi Klimatex są wykonane z wytrzymałej tkaniny mieszanej. Wewnątrz znajduje się oddychająca tkanina dystansowa, która zapewnia równomierne rozłożenie nacisku i wygodę. Ponadto materiał Klimatex znany jest z doskonałego odprowadzania potu.

Cechy:

  • Popręg długi Klimatex „Arik” bez gumek Asymetryczny i anatomiczny krój Szczególnie wąski krój w okolicy łokci Wytrzymała tkanina mieszana Bardzo dobre odprowadzanie potu Oddychająca tkanina dystansowa zapewniająca równomierne rozłożenie nacisku

Opis techniczny:

Materiał: Klimatex.

ID produktu: 344052

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: