« Wstecz / Koń / Czapraki / Podkładki pod siodło / Podkładki korekcyjne

Horze Horze Cairo Infra-Red Podkładka pod siodło

RRP: -22% zniżki
179,00 zł
RRP: 229,00 zł
Świętujemy z Państwem - 21 lat Horze!
Zaoszczędź 21% na marce Horze &
Zaoszczędź 11% na prawie wszystkich innych markach

+Każde 21. zamówienie gratis!
Skopiuj kod: B-DAY
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Co 21. zamówienie wygrywa - maksymalna kwota zwrotu wynosi 800PLN. Różnice nie będą wypłacane. Wszystkie zakupy w aplikacji Horze lub sklepie internetowym zostaną uwzględnione w konkursie. Dział obsługi klienta skontaktuje się ze zwycięzcami po zakończeniu kampanii 28.04.2024. Nagrody nie podlegają przeniesieniu, zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inne nagrody.
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Podkładka pod siodło
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Anatomicznie wyprofilowana podkładka z materiału wykorzystującego promieniowanie podczerwone odbija ciepło wydzielane przez ciało konia i zwraca je w postaci promieniowania, które wnika w głąb tkanek i wspomaga krążenie oraz metabolizm. Siateczka na kłębie zapewnia dopływ świeżego powietrza. Silikonowy nadruk sprawia, że siodło nie przemieszcza się podczas jazdy. Dobra amortyzacja, szybkoschnący materiał. Ceramiczne nanocząstki wplecione w strukturę materiału pochłaniają energię z ciała konia, oddając ją w formie promieniowania podczerwonego o długości fali 8~12μm. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb tkanek i pobudza cząsteczki wody, by doprowadzić do uwalniania się ciepła, które rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga krążenie, a zarazem metabolizm, tym samym zapewniając sprężystość mięśni.

Cechy:

  • Materiał Infrared Anatomiczny krój linii grzbietu Materiał szybkoschnący Dobra amortyzacja Antypoślizgowe wstawki Siateczka na kłębie Bez pasków do siodła

Opis techniczny:

100% poliester

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w temp. 30°.

ID produktu: 17633

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: