« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielegnacja tekstyliów

Stassek Stassek Quickstar 2.1 Premium Detergent do dywaników i czapraków, 2 litry

209,00 zł
2 l (104,50 zł / l)
( 2 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Clear
Clear Stassek Quickstar 2.1 Premium Detergent do dywaników i czapraków, 2 litry
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Najwyższej jakości detergent do wodoodpornych i oddychających derek dla koni. Quickstar 2.1 to także pierwsza klasa do prania czapraków materiałowych, ścięgien i czapraków z jagnięcej skóry. W oparciu o detergent Quickstar do skóry, Stassek opracował wysokiej jakości detergent z dodatkową ochroną przed wodą dla derek dla koni. Konwencjonalne detergenty do prania i płyny do płukania tkanin mogą silnie zniszczyć właściwości hydrofobowe i oddychające derek dla koni. Quickstar 2.1 utrzymuje konia w suchości. Oczywiście Quickstar 2.1 jest również idealnym środkiem do prania derek dla Twojego psa. Quickstar 2.1 jest wyjątkowo łagodny i ekonomiczny.

Opis techniczny:

Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, substancje zapachowe, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w pralce: użyć maksymalnie 50 ml (3-4 łyżki stołowe) Quickstar® 2.1, prać w temperaturze do 40°C. Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin ani odplamiaczy. Wirować tylko lekko (600 obr./min), nie suszyć w pralce. Powiesić do wyschnięcia w przewiewnym miejscu w temperaturze pokojowej. Postępuj zgodnie z instrukcjami pielęgnacji producenta. Pranie ręczne: użyć 25 ml (2 łyżki stołowe) Quickstar ® 2.1 na 10 l wody, delikatnie wycisnąć, nie wykręcać. Pozostaw dywaniki do wyschnięcia na powietrzu w temperaturze pokojowej. W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni zmieszaj roztwór 1 łyżki stołowej Quickstar ® 2.1 z 1 l ciepłej wody i wstępnie wyczyść miękką szczotką lub gąbką, nie używaj odplamiaczy.

ID produktu: 25843

Przeczytaj opinie:

Kolor: