« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielęgnacja skóry

Stassek Quickstar Środek do pielęgnacji skóry i wełny, 5 litrów

469,00 zł
5 l (93,80 zł / l)
Zaoszczędź do 50% na wiosennych i letnich produktach
+ Dodatkowe 17% zniżki na Horze & B Vertigo
+ Dodatkowe 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUMMER-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 15.07.2024.
Kolor: Clear
Clear Stassek Quickstar Środek do pielęgnacji skóry i wełny, 5 litrów
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Specjalny środek piorący Specjalny środek piorący do skóry i wełny, do dobrze wentylowanej i nieprzemakalnej odzieży, puchu, jedwabiu, polaru, futra. Umyj, powieś do wyschnięcia – i bądź szczęśliwy! Quickstar, nie zawierający fosforanów, specjalny detergent do ponownego natłuszczania, przeznaczony jest specjalnie do delikatnych tkanin, takich jak skóra lub odzież powlekana skórą. Idealnie nadaje się do prania kurtek skórzanych, odzieży motocyklowej, bryczesów, fotelików samochodowych, polarów dziecięcych i innych, jedwabiu, wełny, neoprenu, specjalnych tkanin high-tech i mikrowłókien. Quickstar pierze oddychające i wodoodporne derki dla koni bez utraty ich specjalnych właściwości. Kurtki puchowe, śpiwory i pościel można prać bez żadnych problemów i grudek. Wełna nie będzie się filcować. Po praniu wyglądają jak nowe. Quickstar może być również stosowany jako bardzo łagodny środek piorący do innych rzeczy, takich jak delikatna bielizna, skóra i wełna, dobrze wentylowana i wodoodporna odzież, puch, jedwab, polar, futro. Wypierz, rozwieś do wyschnięcia – i bądź szczęśliwy! Quickstar , bezfosforanowy, natłuszczający specjalny środek piorący, przeznaczony specjalnie do delikatnych tkanin, takich jak np. skóra lub odzież skóropodobna. Idealnie nadaje się do prania kurtek skórzanych, ubrań motocyklowych, bryczesów, fotelików samochodowych, polarów dziecięcych i innych, jedwabiu, wełny, neoprenu, specjalnych tkanin high-tech i mikrowłókien. Quickstar pierze oddychające i wodoodporne derki dla koni, nie tracąc ich właściwości specjalnych nieruchomości. Kurtki puchowe, śpiwory i pościel można prać bez żadnych problemów i grudek. Wełna nie będzie się filcować. Po praniu wyglądają jak nowe. Quickstar może być również stosowany jako bardzo łagodny środek piorący do innych rodzajów prania, np. delikatnej bielizny.

Opis techniczny:

Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, substancje zapachowe, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

ID produktu: 25845

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: