« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielęgnacja skóry

Stassek Stassek Quickstar Środek do pielęgnacji skóry i wełny, 250 ml

34,99 zł
0.25 l (139,96 zł / l)
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: Clear
Clear Stassek Quickstar Środek do pielęgnacji skóry i wełny, 250 ml
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Specjalny detergent do skóry i wełny, do dobrze wentylowanej i wodoodpornej odzieży, puchu, jedwabiu, polaru, futra. Umyj, powieś do wyschnięcia – i bądź szczęśliwy! Quickstar, nie zawierający fosforanów, specjalny detergent do ponownego natłuszczania, przeznaczony jest specjalnie do delikatnych tkanin, takich jak skóra lub odzież powlekana skórą. Idealnie nadaje się do prania kurtek skórzanych, odzieży motocyklowej, bryczesów, fotelików samochodowych, polarów dziecięcych i innych, jedwabiu, wełny, neoprenu, specjalnych tkanin high-tech i mikrowłókien. Quickstar pierze oddychające i wodoodporne derki dla koni bez utraty ich specjalnych właściwości. Kurtki puchowe, śpiwory i pościel można prać bez żadnych problemów i grudek. Wełna nie będzie się filcować. Po praniu wyglądają jak nowe. Quickstar może być również stosowany jako bardzo łagodny środek piorący do innych rodzajów prania, np. delikatnej bielizny.

Opis techniczny:

Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, substancje zapachowe, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

ID produktu: 25846

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: