« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielęgnacja skóry

Stassek Equifix Faulpelz Lazy-Man automatyczna pielęgnacja skóry, 2 litry

189,00 zł
2 l (94,50 zł / l)
( 2 )
Zaoszczędź do 60% na artykułach wiosennych i letnich
+ DODATKOWE 19% zniżki na Horze & B Vertigo
+ DODATKOWE 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUN-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 22.07.2024.
Kolor: Yellow/Brown
Yellow/Brown Stassek Equifix Faulpelz Lazy-Man automatyczna pielęgnacja skóry, 2 litry
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Automatyczna i łatwa pielęgnacja skóry. Skutecznie czyści i smaruje hals w ciągu dwóch minut. Nie trzeba rozbierać uzdy itp. Dla leniwych i wszystkich chętnych! Nie uwierzysz, dopóki nie wypróbujesz! Equifix Lazy-Man to połączenie mydła siodłowego i olejku do skóry, które nie było wcześniej dostępne na rynku. Dzięki Equifix Lazy-Man jest teraz absolutnie łatwy w czyszczeniu, smarowaniu i pielęgnacji od czasu do czasu. Zajmuje to tylko 2 minuty! Wyobraź sobie: zdejmij uzdę po jeździe i po prostu poruszaj nią trzy razy w przód iw tył w wiadrze z Equifix Lazy-Man i wodą. Następnie powieś go jak zwykle w pomieszczeniu z siateczką. Ogłowie będzie tak czyste, jak wyczyszczone mydłem do siodeł i nasmarowane jak olejem do skóry. Dzięki Lazy-Man!

Opis techniczny:

Składniki: <5% tensioattivi anonici, <5% tensioattivi non ionici, sapone, aromat, BENZISOTIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

ID produktu: 25871

Przeczytaj opinie:

Kolor: