« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielęgnacja skóry

Stassek Stassek Equifix 3-fazowe mydło do skóry, 500 ml

43,99 zł
0.5 l (87,98 zł / l)
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Yellow/Brown
Yellow/Brown Stassek Equifix 3-fazowe mydło do skóry, 500 ml
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Nigdy więcej problemów z pleśnią na sprzęcie siodłowym! Equifix 3-Phase Leather Soap jest przeznaczony do głębokiego czyszczenia i ponownego natłuszczania zabrudzonej skóry, a nawet do usuwania pleśni z wyrobów skórzanych. Ale to nie wszystko: dzięki specjalnemu czynnikowi jest w stanie zapobiegać nowym atakom pleśni. Faza 1 delikatnie i dokładnie czyści skórę oraz usuwa brud i pleśń. Faza 2 zapewnia skórze wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Uelastycznia skórę i nasyca ją dogłębnie olejkami eterycznymi. Faza 3 aktywuje specjalną formułę ochronną, która zapewnia skuteczną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i znacznie opóźnia powstawanie pleśni.

Opis techniczny:

INCI: AQUA, DIETHANOLAMID, GLYCERINE, SEC. SULFONIAN PARAFINY, COCAMIDE DEA, PERFUMY, KONSERWACJE, MIKROEMULSJA RYCYNOLACYDU (>0,5%).

ID produktu: 25873

Przeczytaj opinie:

Kolor: