« Wstecz / Koń / Produkty pielęgnacyjne / Konserwacja sprzętu / Pielęgnacja skóry

Stassek Mydło w płynie Stassek Equifix, 400 ml

69,00 zł
0.4 l (172,50 zł / l)
( 4 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: OR/B
OR/B Mydło w płynie Stassek Equifix, 400 ml
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Do skóry gładkiej, szorstkiej i nubukowej Czyści nawet mocno zabrudzoną skórę Przywraca skórze cudowną miękkość Jeśli kiedyś chodziłeś w butach pielęgnowanych Equifix Saddle Soap, już nigdy nie będziesz mógł się bez niego obejść! Equifix Saddle Soap jest gładki i bardzo skuteczny w głębokim czyszczeniu brudnych skóra. Łagodne i delikatne czyszczenie opiera się na czysto biologicznych składnikach. Dzięki głębokiemu czyszczeniu skóra jest cudownie miękka i elastyczna natychmiast po czyszczeniu – ale bez efektu workowatości. Mydło Equifix Saddle Soap może być używane do każdego rodzaju skóry. Nawet nowe buty do jazdy konnej szybko stają się gładkie i można je nosić bez bólu stóp.

Opis techniczny:

SKŁADNIKI: ŁÓJ, KOKOSAMID, DIETANOLAMIN, PARAFFINUM, GLICERYNA, ALKOHOL IZOPROPYLOWY, WODOROGRONIAN SODU, DIETHANOLGLYCOL, CITRONELLA, CUKIER

ID produktu: 25848

Przeczytaj opinie:

Kolor: