« Wstecz / Koń / Wędzidła / Pelham gumowy

Sprenger Pelham Mullen Usta Guma wulkaniczna Sztywna 18 mm

370,00 zł

Zaoszczędź teraz 12% EXTRA lub 17% EXTRA w naszej nowej aplikacji!

Skopiuj kod: SPRING12
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 20.05.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Pelham Mullen Usta Guma wulkaniczna Sztywna 18 mm
Tabela rozmiarów
Size A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Gumowe bity firmy Sprenger są wykonane z miękkiej, ale wytrzymałej gumy, która ma wewnątrz linkę ze stali nierdzewnej, która wzmacnia ustnik. Guma generalnie ma Ęefekt gumki³. Dlatego ważne jest, aby konie śliniły się i dobrze przeżuwały podczas używania tych wędzideł. Jeśli koń nie wydziela wystarczającej ilości śliny, gumowe wędzidło będzie niewygodne. W przeciwieństwie do bitów wykonanych z czystego metalu istnieje niebezpieczeństwo łatwego przegryzienia gumy, gdy bit nie jest prawidłowo zamocowany i wchodzi w kontakt z zębami. Pelham to bit, który zapewnia dodatkowe działanie dźwigniowe na potylicy. Nacisk jest wywierany na kości żuchwy za pomocą łańcuszka. W pewnym sensie Pelham jest połączeniem Weymoutha i bradoona. Pelhamy mogą być używane z jedną lub dwiema wodzami, co umożliwia różne opcje wodzy.

Opis techniczny:

Materiał: Stal nierdzewna. Grubość bitu: 16 mm. Część dolna: 70 mm.

ID produktu: 13437

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: