« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Owijki

Kentucky Horsewear Magnetyczna podkładka pod bandaż Recuptex

569,00 zł
Najlepsza cena
Najlepsza cena
Zaoszczędź do 60% na artykułach wiosennych i letnich
+ DODATKOWE 19% zniżki na Horze & B Vertigo
+ DODATKOWE 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUN-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 22.07.2024.
Kolor: Black
Black Magnetyczna podkładka pod bandaż Kentucky Horsewear Recuptex
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

IDEALNY STABILNY MATE Idealny do leczenia obrzęków oraz dla koni z przewlekłym zapaleniem stawów i problemami ze ścięgnami. Oparta na technologii Bekaert BEKINOX®, wykonana z włókien metalowych BEKINOX® wplecionych w tkaninę. Wpływa na naładowane elektrycznie cząsteczki ściany komórkowej, pobudza krążenie krwi oraz działa relaksująco na układ nerwowy. Jeśli chcesz chronić i podtrzymywać nogi swoich koni w stajni, NOWE owijki terapeutyczne marki Kentucky Horsewear oferują bezpieczne i łatwe rozwiązanie do bandażowania. Chusty Kentucky Horsewear Recuptex/Texishield Stable Wraps łączą technologię tkaniny XXI wieku z anatomicznie ukształtowaną warstwą zewnętrzną, zawierającą wyjmowane, oddychające owijki stylizowane na inteligentny materiał o nazwie Recuptex. Ta tkanina jest wykonana z najlepszej przędzy * Inox (włókno ze stali nierdzewnej), która zachowuje wszystkie pola magnetyczne wytwarzane w ciele z ekranami EMI (zakłóceń elektromagnetycznych), a także jest włóknem przewodzącym ciepło, które ma szeroki zakres efektów leczniczych na ciała: takie jak oddziaływanie na naładowane elektrycznie cząstki ściany komórkowej i stymulacja krążenia krwi poprzez promieniowanie podczerwone z powrotem do nóg konia, co również wpływa na przepływ tlenu. To z kolei może pomóc w regeneracji i procesie gojenia organizmu, a także zachęcać do relaksacji przez układ nerwowy konia. Oddychająca zewnętrzna powłoka z neoprenu zapewnia swobodę ruchów, a solidne, obszerne zapięcia na rzepy zapewniają bezpieczne dopasowanie, a jednocześnie zakładanie i zdejmowanie jest szybkie i łatwe. Zarówno owijki, jak i but zewnętrzny można prać w pralce w temperaturze 30 stopni, bez uszczerbku dla ich skuteczności i wydajności. * Przędza Inox jest produkowana przez firmę Bekaert, jedną z największych belgijskich firm specjalizujących się w produktach ze stali nierdzewnej. Zatrudniając ponad 28 000 osób, osiągają również obrót w wysokości 4,6 miliarda euro. Zapewnienie klientów o solidności stojącej za technologią.

Cechy:

  • Istotne wsparcie w walce ze sztywnością i problemami ze ścięgnami Opatentowana tkanina przenosi naukę do stajni Skuteczna, łatwa w pielęgnacji i łatwa w aplikacji Wspomaga gojenie i przyspiesza powrót do zdrowia Nieinwazyjne wspomaganie gojenia Przyspiesza gojenie i zachęca do relaksu

Opis techniczny:

48x20x12cm.

ID produktu: 18528

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: