« Wstecz / Koń / Ogłowia i wodze / Ogłowia i nachrapniki / Ogłowia z nachrapnikiem kombinowanym

LeMieux LeMieux Arika Ogłowie z nachrapnikiem hanowerskim

Od 559,00 zł
RRP: 619,00 zł
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Brown/Silver
Brown/Silver LeMieux Arika Ogłowie z nachrapnikiem hanowerskim
Black/Silver LeMieux Arika Ogłowie z nachrapnikiem hanowerskim
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wykonane z miękkiej i elastycznej skóry olejowanej ogłowie Arika jest eleganckie, stylowe i starannie opracowane z myślą o wygodzie konia. Ogłowie ma anatomiczny naczółek, nagłówek i nachrapnik wyprofilowany tak, by nie wywierać nacisku na najwrażliwsze miejsca na pysku konia. Nachrapnik hanowerski łączy się z paskami policzkowymi za pomocą metalowego kółka. Dzięki temu wszystkie części ogłowia zgrabnie przylegają do głowy konia. Specjalna konstrukcja nachrapnika sprawia, że opiera się on na pysku konia nieco niżej niż pozostałe modele - zapina się go pod wędzidłem. Dzięki temu pysk konia pozostaje zamknięty - z tego powoduto ogłowie poleca się dla młodych koni, które dopiero uczą się przyjmować wędzidło.

Opis techniczny:

100% SKÓRA

Wskazówki pielęgnacji:

Czyścić za pomocą specjalnych preparatów do pielęgnacji skóry, następnie wytrzeć miękką szmatką i zaaplikować balsam do produktów skórzanych

ID produktu: 9WM0F

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: