« Zwróć / / / /

Kavalkade Kavalkade Wegańskie ogłowie Cortica z korka

689,00 zł
Zaoszczędź do 16% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 150 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 350 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 26.03.2023.
Kolor: Black
Black Kavalkade Wegańskie ogłowie Cortica z korka
Tabela rozmiarów
Size A Crown B Browband C Combined Noseband D Pullback Combined Noseband E -Cheek straps Reins
P 60 cm 32 cm 65 cm 36 cm 95 cm 135 cm
C 65 cm 34 cm 72 cm 39 cm 100 cm 140 cm
F 69 cm 36 cm 78 cm 41 cm 105 cm 145 cm
XF 75 cm 38 cm 81 cm 43 cm 110 cm 150 cm
Wstecz
Podczas gdy rozmiary ogłowia ogólnie pasują do rozmiarów koni zgodnie z tabelą rozmiarów, rozmiary głów koni różnią się, i należy najpierw przetestować ogłowie, aby upewnić się, że jest dobrze dopasowane.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wegańskie, ekologiczne i absolutnie wyjątkowe – ogłowie "Cortica" jest wykonane z korka

Produkty z korka już od jakiegoś czasu stanowią ekologiczną alternatywę dla skóry. W produkcji sprzętu jeździeckiego korek nie zdążył się jeszcze rozpowszechnić. Teraz chcemy to zmienić. Jako producent sprzętu jeździeckiego wprowadzamy do naszej oferty wegańską linię sprzętu z korka. Chcemy zminimalizować szkody dla środowiska, a jednocześnie zaproponować miłośnikom koni wysokiej jakości alternatywę dla skóry. Prace nad produktami i testy trwały przez prawie dwa lata. W tym czasie wprowadzaliśmy kolejne modyfikacje i ulepszenia. W ten sposób powstała zrównoważona, wegańska kolekcja "Cortica", w skłąd któej wchodzą wodze, ogłowie, czapsy i sztyblety. Ogłowie "Cortica" ma nachrapnik typu angielskiego ze skośnikiem oraz anatomiczny nagłówek. Nagłówek, nchrapnik i skośnik są wykonane ze sztucznej skóry z miękkim podszyciem. Ogłowie jest regulowane po obu stronach, a nachrapnik można odpiąć. Ten model przyciąga wzrok za sprawą błyszczącego naczółka i wąskiego beżowego paska biegnąćego wzdłuż nachrapnika. Materiał z korka - skóra wegańska Ekologiczne i wegańskie Korek, czyli materiał pozyskiwany z kory dębu korkowego, to odnawialny i biodegradowalny surowiec. Dąb korkowy może osiągnąć wiek ponad 300 lat. Kora z każdego drzewa pozyskiwana jest ręcznie co 12 lat. Dzięki temu drzewo jest bardziej wytrzymałe i tworzy lasy o sporej powierzchni, które zapobiegają erozji gleb, wiążą spore ilości dwutlenku węgla i stanowią ważny ekosystem dla wielu rzadkich gatunków zwierząt. Wytrzymały i wyjątkowy materiał Materiał pozyskiwany z kory dębu korkowego, zwany również korkową skórą, jest niebywale odporny na rozdarcia, wytrzymały i wodoodporny. Płaty kory są wiązane przy momocy organicznego spoiwa, tworząc większe fragmenty, z których następnie wycina się wąskie paski. Paski są składane jak kawałki puzzli, a potem nakładane na materiał nośny za pomocą naturalnego kleju. W ten sposób powstaje materiał gotowy do dalszej obróbki. Podobnie jak skóra, każdy materiał z korka jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Cechy:

  • Wegańskie ogłowie "Cortica" wykonane z korka (bez wodzy)
  • Ekologiczne, wyjątkowe i łatwe w pielęgnacji
  • Regulacja po obu stronach
  • Anatomiczny kształt nagłówka
  • Odpinany skośnik
  • Wąski beżowy pasek wzdluż nachrapnika
  • Naczółek ozdobiony dużymi, białymi kryształkami
  • Dostępne wodze z korka do kompletu: produkt
  • Nr
  • : 336861

Wskazówki pielęgnacji:

Pielęgnacja produktów z korka jest łatwa: wystarczy przetrzeć je delikatnie wilgotną szmatką lub gąbką.

ID produktu: 336857

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: