« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze treningowe

Horze Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze dla konia

RRP: -11% zniżki
159,00 zł
RRP: 179,00 zł
Świętujemy z Państwem - 21 lat Horze!
Zaoszczędź 21% na marce Horze &
Zaoszczędź 11% na prawie wszystkich innych markach

+Każde 21. zamówienie gratis!
Skopiuj kod: B-DAY
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Co 21. zamówienie wygrywa - maksymalna kwota zwrotu wynosi 800PLN. Różnice nie będą wypłacane. Wszystkie zakupy w aplikacji Horze lub sklepie internetowym zostaną uwzględnione w konkursie. Dział obsługi klienta skontaktuje się ze zwycięzcami po zakończeniu kampanii 28.04.2024. Nagrody nie podlegają przeniesieniu, zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inne nagrody.
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze dla konia
Tabela rozmiarów
Size Length Width
S 28 cm 30 cm
M 31 cm 33 cm
L 33 cm 36 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Przewiewne ochraniacze z wyściółką z materiału, który wykorzystuje właściwości podczerwieni, i wytrzymałą wstawką z nylonu balistycznego. Cząstki ceramiczne wplecione w materiał wyściółki pochłaniają energię z ciała konia i oddają ją w formie dalekiej podczerwieni, która przenika w głąb tkanek i ożywia krążenie w nogach konia. W ten sposób kończyny zostają przygotowane na wysiłek i obciążenia mięśni oraz stawów podczas treningu.

Cechy:

  • Wyściółka z materiału Infrared Tech z dodatkiem ceramicznych nanocząstek Wsparcie krążenia, szybszy metabolizm Dobra amortyzacja Warstwa zewnętrzna z perforowanego neoprenu zapewnia dopływ świeżego powietrza Materiał szybkoschnący Miękka wyściółka Model w rozmiarze S i M ma zapięcie na dwa paski, a w rozmiarze L i XL - na trzy paski 1 para w zestawie Na tylne nogi należy wybrać ochraniacze o jeden rozmiar większe

Opis techniczny:

100% poliester

ID produktu: 19193

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: