« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze terapeutyczne

Zandona Zandona Therapeutic Support Boot Air z tyłu

1.040,00 zł
( 5 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Black/Beige
Black/Beige Zandona Therapeutic Support Boot Air z tyłu
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Buty wypoczynkowe „THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR” wyposażone są w 18 urządzeń magnetycznych, które poprawiają funkcje komórkowe, zapewniając naturalne wsparcie terapeutyczne od kopyt po goleń i dzięki refleksologii całemu ciału. Są to produkty 2 w 1, ponieważ zostały opracowane również w celu wsparcia więzadeł wieszadłowych i utrzymania aparatu ścięgnistego, do stosowania podczas transportu konia i zmniejszenia typowego obrzęku po pracy. Wykonane są w 100% we Włoszech, wyposażone w wymienną wewnętrzną taśmę z COOLMAX® (specjalne włókno, które przenosi wilgoć w kierunku zewnętrznej powierzchni tkaniny, utrzymując suchość skóry). Na zewnętrznej powierzchni, zamkniętej na pęcinę duszpasterską, znajduje się dodatkowa ochrona zmniejszająca zużycie spowodowane tarciem. Elastyczne paski z zapięciem na rzep są skalibrowane w celu optymalizacji podparcia ścięgien, zapewniając wygodę i przyczepność. Zastosowane magnesy trwałe składają się z wysoce magnetycznego stopu neodymu, żelaza i boru z powłoką niklową, zdolnego do wywierania gęstości strumienia magnetycznego o wartości 2600 gausów każdy. Specyficzne rozmieszczenie magnesów, ich gęstość strumienia, intensywność i polaryzacja zostały zbadane z pomocą lekarzy weterynarii i profesjonalnych jeźdźców, aby zmaksymalizować miejscowy wzrost przepływu krwi w naczyniach i krążenia limfy, z wieloma korzystnymi efektami: EFEKTY REFLEKSOLOGII: Magnes w pobliżu południk Yang LIV (Liver - Ting LIV1), oddziałuje na pęcinę, powierzchowne mięśnie boczne oraz na mięśnie zadu i bioder. Magnes w pobliżu południka Yang KI (Kidney - Ting Ki1), oddziałuje na pęcinę, kości i ścięgno tylne. Magnes w pobliżu południka Yang SP (Spleen - Ting SP1), przeciwdziała nadmiernemu tworzeniu się mazi stawowej i korzystnie wpływa na małe i duże mięśnie lędźwiowe. Magnes w pobliżu południka Yin BL (pęcherz moczowy - Ting BL67) działa na kopyto. Magnes w pobliżu południka Yin GB (Pęcherzyka Żółciowego - Ting GB44), działa na kopyto i mięśnie boczne. Magnes w pobliżu południka Yin ST (Brzuch - Ting ST45), działa na problemy z mięśniami i pęcinami.

Cechy:

  • Zwiększone krążenie krwi à Zwiększone dotlenienie à Redukcja kwasicy komórkowej à Przywrócenie pH à Remineralizacja kości; PH Restoratin à Redukcja procesów zapalnych + Przywrócenie równowagi flory bakteryjnej jelit + Wzmocnienie układu odpornościowego; Obniżenie ciśnienia krwi i działanie uspokajające.

Opis techniczny:

OSTRZEŻENIA: W przypadku urazów nie stosować w ostrej fazie (pierwsze 5 dni)! Nie stosować w przypadku widocznych siniaków, otwartych ran, krwawień, urazów lub nieleczonych infekcji, ponieważ działanie magnetyczne może przyczynić się do powiększenia obszaru dotkniętego tymi chorobami! Nie stosować w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi, rozrzedzającymi krew lub maściami działającymi na miejsca poddane zabiegowi magnetycznemu! Nie używać w obecności rozrusznika serca! Nie stosować w czasie ciąży! To nie jest wyrób medyczny!.

ID produktu: 307024

Przeczytaj opinie:

Kolor: