« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze stajenne i transportowe

Zandona Zandona Pro Safe Ochraniacze transportowe na przody

589,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Zandona Pro Safe Ochraniacze transportowe na przody
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Ochraniacze transportowe PRO-SAFE to nowy model, wyprodukowany w całości we Włoszech. Zostały opracowane tak, by chronić nadgarstek i staw pęcinowy konia przed zadrapaniem i uderzeniami podczas podróży. Ochraniacze są wykonane ze specjalnego materiału - polietylenu o wysokiej gęstości, który zapewnia znakomitą ochronę, stabilizację i wygodę. Jako że wewnętrzna warstwa Coolmax® idealnie pochłania pot, ochraniacze PRO-SAFE zapewniają idealną przewiewność, by końskie nogi nie przegrzały się podczas transportu. Wbudowana strefa ochronna w okolicy nadgarstka (przody) i stawu skokowego (tyły) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo konia podczas podróży. Amortyzujące wstawki z kauczuku nitrylowego w okolicy pęcin i piętek zapewniają dodatkową ochronę wrażliwych miejsc przed przypadkowymi uderzeniami. Bezpieczne, wygodne i łatwe w użyciu zapięcie dzięki poręcznemu systemowi pasków na rzepy.

Cechy:

  • Wypełnienie ze specjalnego polietylenu o wysokiej gęstości stanowi dodatkowe zabezpieczenie, a zarazem gwarancję wygody i stabilizacji
  • Wytrzymałe strefy ochronne w okolicy nadgarstków i stawów skokowych zapewniają maksymalną ochronę podczas podróży
  • Amortyzujące wstawki z kauczuku nitrylowego w okolicy pęciny i piętki
  • Wewnętrzna warstwa Coolmax®
  • Łatwe zakładanie i zdejmowanie
  • W 100% wyprodukowane we Włoszech

Wskazówki pielęgnacji:

Przed praniem należy usunąć sierść, brud i zaschnięty pot przy pomocy szczotki. Prosimy upewnić się, że wszystkie rzepy zostały zapięte. Prać ręcznie lub w pralce w temp. 30º do prania używać łagodnego mydła. Odłożyć do wyschnięcia z dala od źródeł ciepła. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

ID produktu: 344392

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: