« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze stajenne i transportowe

Veredus Veredus Magnetik Stajnia Przód

1.050,00 zł
( 1 )
Kolor: Black
Black Veredus Magnetik Stajnia Przód
Tabela rozmiarów
Rozmiar Przód (Front) Tył (Rear)
S 17-19 cm 19.5-21.5 cm
M 19.5-22 cm 22-24 cm
L 22.5-24 cm 24.5-26 cm
Wstecz

Obchodzimy 20 lat Horze!

3 w cenie 2! Podarujemy Ci trzeci produkt!

Najtańszy produkt otrzymasz automatycznie za darmo.

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Stabilny but z oddychającej pianki HCL (AEROX). Praktyczna i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych wiązań. Zapięcie ze wspornikiem szelek i działaniem unieruchamiającym układ ścięgien w celu zmniejszenia typowego obrzęku potreningowego. Wewnętrzna wyściółka z DFD® (Dry Fast Dry®), wymienna, mocowana na rzep.

Cechy:

  • Zmniejsza ból i obrzęki Pobudza przepływ krwi Przyspiesza eliminację toksyn Przyspiesza procesy regeneracyjne Przygotowuje mięśnie i ścięgna do wysiłku Sprzedawane w parach

Opis techniczny:

BEZ DOPINGU – NIE INWAZYJNA CZYM JEST MAGNETOTERAPIAMagnetoterapia to medyczna metoda leczenia wielu patologii u ludzi i zwierząt, wykorzystująca pola magnetyczne. Pola magnetyczne sprzyjają i usprawniają mikrokrążenie limfatyczne i krwionośne, zmianę i wykorzystanie substancji odżywczych przez komórki, naturalną obronę biologiczną i eliminację zbędnych produktów przemiany materii. Ponadto pole magnetyczne przynosi znaczące korzyści we wszystkich procesach zapalnych, którym często towarzyszy ból. Korzyść uzyskuje się poprzez zmniejszenie procesu zapalnego i jednoczesne działanie przeciwbólowe w stosunku do włókien nerwowych tkanki.

ID produktu: 19390

Przeczytaj opinie:

Kolor: