« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze stajenne i transportowe

Horze Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze stajenne

RRP: -24% zniżki
249,00 zł
RRP: 329,00 zł
Świętujemy z Państwem - 21 lat Horze!
Zaoszczędź 21% na marce Horze &
Zaoszczędź 11% na prawie wszystkich innych markach

+Każde 21. zamówienie gratis!
Skopiuj kod: B-DAY
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Co 21. zamówienie wygrywa - maksymalna kwota zwrotu wynosi 800PLN. Różnice nie będą wypłacane. Wszystkie zakupy w aplikacji Horze lub sklepie internetowym zostaną uwzględnione w konkursie. Dział obsługi klienta skontaktuje się ze zwycięzcami po zakończeniu kampanii 28.04.2024. Nagrody nie podlegają przeniesieniu, zwrotowi ani wymianie na gotówkę lub inne nagrody.
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Ochraniacze stajenne
Tabela rozmiarów
Rozmiar Wysokość Szerokość
S 31 cm 30
M 32.5 cm 31
L 35 cm 32
XL 40 cm 35
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Terapeutyczne ochraniacze stajenne z bardzo miękką wyściółką oraz wytrzymałą, przewiewną warstwą zewnętrzną. 4 zapięcia na rzepy pozwalają utrzymać ochraniacze na miejscu. Ochraniacze Infrared wspomagają krążenie. Cząstki ceramiczne wplecione w materiał w spodniej części grubej wyściółki pochłaniają energię z ciała konia i oddają ją w formie dalekiej podczerwieni, która przenika w głąb tkanek i ożywia krążenie, zarazem pobudzając metabolizm. Szybsze krążenie może pozytywnie wpływać na regenerację komórek i usuwanie szkodliwych substancji z tkanek. Wytworzone ciepło ma również zbawienne działanie w przypadku nadwyrężenia, przemęczenia czy kontuzji. Sprawdzi się też w przypadku koni, które cierpią na opoje lub opuchnięte stawy. Ochraniacze można zostawić koniowi na noc, założyć na czas transportu lub na pastwisko. Ceramiczne nanocząstki wplecione w strukturę materiału pochłaniają energię z ciała konia, oddając ją w formie promieniowania podczerwonego o długości fali 8~12μm. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb tkanek i pobudza cząsteczki wody, by doprowadzić do uwalniania się ciepła, które rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga krążenie, a zarazem metabolizm.

Cechy:

  • Warstwa zewnętrzna z perforowanego neoprenu zapewnia przewiewność Materiał Infrared Tech z dodatkiem ceramicznych nanocząstek Wsparcie krążenia, szybszy metabolizm Miękka wyściółka Wytrzymała warstwa zewnętrzna Materiał szybkoschnący i amortyzujący Wewnętrzną wkładkę można przymocować do warstwy zewnętrznej na rzep Mocne zapięcie na rzep 2 sztuki w zestawie Na tylne nogi należy wybrać ochraniacze o jeden rozmiar większe

Opis techniczny:

100% poliester

Wskazówki pielęgnacji:

Wkładki można prać w temp. 30°.

ID produktu: 18593

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: