« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze skokowe

Zandona Zandona Terapeutyczny Hock Air

549,00 zł
( 3 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Black
Black Zandona Terapeutyczny Hock Air
Tabela rozmiarów
Rozmiar L
S 38-40 cm
M 41-43 cm
L 44-46 cm
XL 47-50 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Pozostałe bandaże „TERAPEUTYCZNY HOCK” są wyposażone w 10 urządzeń magnetycznych, które poprawiają funkcje komórkowe, zapewniając naturalne wsparcie terapeutyczne stawu skokowego i refleksologii całego ciała. Zastosowane magnesy trwałe składają się z wysoce magnetycznego stopu neodymu, żelaza i Bor z powłoką niklową, zdolny do wywierania gęstości strumienia magnetycznego o wartości 2600 gausów każdy. Specyficzne rozmieszczenie magnesów, ich gęstość strumienia, intensywność i polaryzacja zostały zbadane z pomocą lekarzy weterynarii i profesjonalnych jeźdźców, aby zmaksymalizować miejscowy wzrost ukrwienie łuski i krążenie limfatyczne, z wieloma korzystnymi efektami:EFEKTY EFLEKSOLOGII:Wykorzystując zasady refleksologii, czyli magnetyczną stymulację punktów odruchowych (Ting) umieszczonych na określonych meridianach konia (te same punkty, które stosuje się w akupunkturze), niektóre umiarkowane uzyskuje się efekty przywracania równowagi: 3 magnesy umieszczone na zewnątrz, w pobliżu meridianu BL Yin (pęcherz moczowy – Ting BL-58-60-64) wywołują pozytywne efekty przeciw bólowi i problemom z krążeniem w kręgosłupie. 2 magnesy umieszczone wewnętrznie, w pobliżu meridianu KI Yang (nerka – Ting KI2-7) pobudzają krążenie krwi, lekko uspokajając i regulując lęk.

Cechy:

  • Urazy mięśni, ścięgien, chrząstek Zapalenia więzadeł Złamania kości Osteoporoza

Opis techniczny:

LOKALNE DZIAŁANIE MAGNETYCZNO-TERAPEUTYCZNE: W przeciwieństwie do leków przeciwzapalnych, które powodują zwężanie naczyń krwionośnych (spowalniając w ten sposób krążenie krwi w naczyniach i krążenie limfy, powodując spowolnienie procesów komórkowych), magnetoterapia działa przeciwbólowo i obrzękowo, unikając działania niepożądane farmaceutyków, a zamiast tego nasilenie procesów regeneracyjnych. Działanie przeciwbólowe. Działanie przeciwzapalne. Zwiększenie mikrokrążenia w chrząstkach. Przyspieszenie procesu wchłaniania kwasu mlekowego. Przyspieszenie procesu eliminacji toksyn. Przyspieszenie procesu osteogenezy. Przyspieszenie procesy komórkowe.

ID produktu: 307020

Przeczytaj opinie:

Kolor: