Zandona Superior Ochraniacze dla konia

549,00 zł
( 9 )
Zaoszczędź 15% DODATKOWO na zamówieniu
Skopiuj kod: WINTER15
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 12.12.2022. Nie dotyczy marek Muck Boots, Roeckl, Schockemöhle & Pavo.
Kolor: Czarny
Czarny Zandona Superior Ochraniacze dla konia
Brazowy Zandona Superior Ochraniacze dla konia
Bialy Zandona Superior Ochraniacze dla konia
Czarny/Czarny Zandona Superior Ochraniacze dla konia
Tabela rozmiarów
Size Circumference
PONY 26-28 cm
S 26-28 cm
M 29-30 cm
L 31-32 cm
L+ 33-35 cm
Wstecz
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wykonane w całości we Włoszech ochraniacze “SUPERIOR TENDON” zostały opracowane, by chronić przednie nogi koni skokowych przed uderzeniami i stłuczeniami. Szczególną ochronę przewidziano dla pęciny i nadpęcia. Ochraniacze zapewniają też doskonałe wsparcie stawów.
Ochraniacze mają zewnętrzną powłokę z TPU o zróżnicowanej grubości. Przewiewność zapewnia wyściółka z perforowanego neoprenu i 6 otworów wentylacyjnych nad pęciną.
Między powłoką z TPU a neoprenową wyściółką umieszczono dodatkowo warstwę żelu w technologii Gel-Tech, który pełni funkcję amortyzującą i zapewnia wygodę.
Po wewnętrznej stronie, blisko kości śródręcza, znajduje się strefa Flex-Zone, która zapewnia swobodę ruchów w tej części kończyny.
Elastyczne paski z zapięciem na kołeczki są zaprojektowane tak, by stabilnie utrzymywać ochraniacze na nodze konia. Na uwagę zasługuje podwójny system zapięcia (poziome/pionowe).
Wymiary i ergonomiczny kształt odzwierciedlają strukturę kończyny, dzięki czemu udało się zapewnić idealne ułożenie ochraniaczy na nodze konia, bez zbędnego ucisku.


ID produktu: 19372

Przeczytaj opinie:

Kolor: