« Wstecz / Koń / Ochrona nóg i ochrona kopyt / Ochraniacze dla konia / Ochraniacze na ścięgna dla konia

Veredus Carbon Gel Vento, przód

1.040,00 zł
( 8 )
Najlepsza cena
Najlepsza cena
Zaoszczędź do 50% na wiosennych i letnich produktach
+ Dodatkowe 17% zniżki na Horze & B Vertigo
+ Dodatkowe 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUMMER-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 15.07.2024.
Kolor: Black
Black Veredus Carbon Gel Vento, przód
Brown Veredus Carbon Gel Vento, przód
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

CARBON GEL „VENTO” to pierwszy ochraniacz kości armatniej, który gwarantuje podwójną wentylację. Ciepło uwalniane z końskiej nogi przechodzi przez mikroperforowaną warstwę neoprenu, a następnie jest rozprowadzane w tkaninie z kanałami siatkowymi 3D. Świeże powietrze dostaje się przez wlot powietrza w wyniku ruchu zwierzęcia i kieruje ciepło zgromadzone w tkaninie kanałowej w górę do kratki wylotowej. Wentylacja jest zatem pozioma - od wewnątrz na zewnątrz - i pionowa - od dołu do góry: innowacyjna technologia, nigdy wcześniej nie wypróbowana. Ochronę ścięgien zginaczy zapewnia połączenie włókna węglowego z powłoką amortyzującą nitrexgel.

Cechy:

  • Podwójna wentylacja Ochrona ścięgien z włókna węglowego + nitreksel Końcówka Quick Release Skorupa o anatomicznym kształcie

ID produktu: 19470

Przeczytaj opinie:

Kolor: