WYPRZEDAŻ w połowie sezonu
Koszulki konkursowe dziecięce

Koszulki konkursowe dziecięce

Koszulki konkursowe dziecięce znakomicie się prezentują i są niebywale wygodne. W stylowej, dopasowanej koszulce konkursowej młody jeździec może w pełni skoncentrować się na zadaniu, jakie stoi przed nim i koniem.

9 produktów

Kup Koszulki konkursowe dziecięce na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Koszulki konkursowe dziecięce - idealne połączenie szyku i wygody

Dostępne w sklepie Horze koszulki konkursowe są doskonale skrojone i zapewniają małym jeźdźcom maksimum wygody wtedy, kiedy chcą być w najlepszej formie. Klasyczne fasony i nowoczesny design łączą się w naszych koszulkach konkursowych dla dzieci. Biała stójka krój odpowiedni na zawody sprawdzą się w każdej dyscyplinie jeździeckiej. W ofercie mamy koszulki jeździeckie z długim rękawem oraz propozycje z krótkim rękawem specjalnie na lato. 

Odkryj szeroki wybór koszulek konkursowych dla dzieci, a wśród nich modele takich marek jak Horze, Pikeur, Harry's Horse i nie tylko.

Koszulki konkursowe dla młodych jeźdźców - elegancki styl i najwyższej jakości materiały

Koszulki konkursowe mają szereg cech, które wyróżniają je spośród innych elementów stroju jeździeckiego. To na przykład delikatne przeszycia czy formalny design. W dobrze dobranej koszulce konkursowej mały jeździec będzie czuł się pewnie, a na parkurze lub czworoboku będzie mógł skupić się na zadaniach. Przewiewne, chłonące wilgoć materiały zapewniają wygodę, nawet jeśli na zawodach przyjdzie długo czekać na swoją kolej. Koszulki dla dzieci są łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe, więc z pewnością posłużą przez dłuższy czas.

Najlepsze kategorie