Horze Black Friday - Zaoszczędź do 70%
Kaptury do derek

Kaptury do derek

Kaptury do derek są idealnym dodatkiem dla koni. Pasować będą zarówno do derek zimowych, padokowych, przeciw owadom czy treningowych.

42 produktów

Kup Kaptury do derek na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Kaptury do derek - uniwersalne zastosowanie

Kaptury do derek są idealnym dodatkiem do derek dla koni Horze. Możesz połączyć je z derkami zimowymi, padokowymi, treningowymi oraz derkami przeciw owadom. Kaptur do derki rozszerza funkcję ochronną derki i zapewnia dodatkowe zabezpieczenie. Jeżeli chcesz ochronić swojego konia przed owadami, oprócz odpowiedniej derki, niezwykle przydatne będą również kaptury do derek.

Możesz również przymocować kaptur przeciw owadom, do derki treningowej, na przykład za pomocą zapięcia na rzepy, a tym samym zapewnić wygodniejszą jazdę dla Ciebie i Twojego konia. Zwłaszcza w przypadku derek osuszających, a szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy jest naprawdę zimno, kaptur do derki ma wielką zaletę. Możesz odstawić konia do stajni z mokrą szyją, a kaptur połączony z derką osuszającą znacznie zmniejszy ryzyko choroby.

Kaptury do derek - idealna ochrona

Zazwyczaj kaptury do derek mocuje się do derek na wysokości kłębu za pomocą rzepów i zamyka wzdłuż szyi. Czasami kaptury do derek posiadają opcję przymocowania części szyjnej do kantaru za pomocą rzepu, aby nic się nie ześlizgnęło. Oczywiście w Horze znajdziesz również derki dla koni z wysokim kołnierzem. Jednak kupno osobnego kaptura do derek, które już posiadasz wzmocni ochronę dla Twojego konia. Sprawdź kaptury pasujące do twoich derek!