Zandona Kaloszki terapeutyczne Therapeutic Bell Boots

519,00 zł
( 1 )
20% EXTRA zniżki na markę Horze
Skopiuj kod: HORZE20
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 350 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 06.10.2022.
Kolor: Czarny
Czarny Kaloszki terapeutyczne Zandona Therapeutic Bell Boots
Tabela rozmiarów
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Stosowanie kaloszków magnetycznych THERAPEUTIC BELL wyposażonych w 5 magnesów neodymowych, z których każdy wytwarza strumień magnetyczny o gęstości 2600 Gauss, może wspomóc naturalne krążenie krwi w kopytach i kończynach, sprzyjając regeneracji i hamując różne schorzenia, które mogą wpływać na trzeszczki i otaczające tkanki. Naturalny ruch konia wywołuje efekt pompy stymulującej krążenie krwi. Jednakże, gdy koń jest w boksie, krążenie jest znacznie ograniczone, co może przyczynić się do powstania różnych chorób.


Cechy:


  • Stymulacja krążenia krwi
  • Aktywizacja procesów przeciwzapalnych
  • Działanie przeciwbólowe i redukcja opuchlizny
  • Przyspieszenie procesu eliminacji toksyn
  • Przyspieszenie procesu regeneracji komórek

Opis techniczny:


Sprzedawane w parach. Można je stosować na przednie i zadnie nogi.


Wskazówki pielęgnacji:


Prać w pralce w maksymalnej temp. 30°C.


Wskazówki użytkowania:


W przypadku wystąpienia urazów na nodze, nie stosować w ostrej fazie (pierwsze pięć dni)! Nie stosować w sytuacji, gdy na nodze znajdują się: widoczne siniaki, krwawienia, uszkodzenia ciała lub nie leczone infekcje, ponieważ efekt magnetyczny może przyczynić się do powiększenia powierzchni dotkniętych tymi chorobami! Nie stosować w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi, lekami rozrzedzającymi krew lub aktywnymi maściami na obszarach poddawanych działaniu magnetycznemu! Nie używać w połączeniu z rozrusznikiem serca! Kalosze nie są urządzeniem medycznym!


ID produktu: 331435

Przeczytaj opinie:

Kolor: