null
Harcour

Harcour

106 produktów
Kupuj Harcour na horze.pl.

Na horze.pl możesz kupować online wygodnie, a zamówienia są dostarczane w przeciągu tylko kilku dni.

HARCOUR  to francuska marka modowa, która słynie nie tylko z elegancji, ale także ze swoich oryginalnych, innowacyjnych projektów.

Jako że jeździectwo to styl życia, Harcour każdego roku projektuje 2 kolekcje z edycji limitowanej, adresowane specjalnie do miłośników jazdy konnej. Te modele sprawdzają się nie tylko podczas jazdy. Ich dodatkowym atutem jest modny design, który nieodmiennie wzbudza zainteresowanie. Harcour ma także w asortymencie 1 stałą linię zaprojektowaną specjalnie z myślą o sportowcach: te produkty nadadzą się zarówno na trening jak i na zawody.

Nie zapominamy, że jeździectwo to sport, dlatego też do naszych produktów wybieramy materiały najwyższej jakości: elastyczne tkaniny zapewniają swobodę ruchów, a ich specjalny skład pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała. Przylegający do sylwetki krój sprawia, że bez trudu wyczujesz reakcje konia.

Marka Harcour powstała w marcu 2015 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a jej produkty można dostać w sieci aż 500 sklepów partnerskich  nie tylko we Francji, ale na całym świecie.

Od roku 2017 marka Harcour zapewnia stroje francuskiej kadrze narodowej. Tym sposobem stała się godnym następcą takich marek jak GPA czy Hermès.