Tutaj sprawdzisz status dostawy swojego zamówienia
Fraki jeździeckie damskie

Fraki jeździeckie damskie

Uzupełnij swoją garderobę turniejową. Frak konkursowy idealnie będzie komponować się z białymi bryczesami i koszulką turniejową. Zaimponuj widzom i sędziom swoimi umiejętnościami i eleganckim stylem.

63 produktów

Kup Fraki jeździeckie damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Frak konkursowy- droga do sukcesu

Frak konkursowy musi spełniać najwyższe możliwe oczekiwania sportowców. Podczas turnieju nic nie ma prawa Cię uwierać i odrywać Twoją uwagę. Każdy szew musi idealnie pasować, a materiał przylegać do Twojego ciała. Frak na zawody jeździeckie nie może się przemieszczać ani uwierać. Ponadto kurtka turniejowa musi być wytrzymała i łatwa w pielęgnacji, w końcu musi zawsze idealnie się prezentować. W Horze znajdziesz fraki jeździeckie spełniające te wymagania. Elegancki styl i funkcjonalność pomogą Ci w osiągnięciu świetnych wyników. Horze przygotował różnorodny wybór fraków na zawody jeździeckie. Różne materiały, takie jak mieszanka softshell lub elastyczna tkanina z elementami Lycry i poliestru pozwolą Ci na dobór odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Różnorodne kroje pozwolą dobrać odpowiedni frak zarówno do Twojej sylwetki, jak i uprawianej dyscypliny. Oczywiście w Horze znajdziesz nie tylko fraki do ujeżdżenia, ale także kurtki turniejowe do skoków.

Frak na zawody jeździeckie - elegancja i komfort

Twoja kurtka na zawody musi być nie tylko funkcjonalna, ale także wizualnie pasować do Ciebie, Twojego konia i całego sprzętu jeździeckiego. Jeśli chodzi o kolor, możesz wybrać frak konkursowy pasujący do butów, bryczesów lub czapraków. Subtelne akcenty, takie jak guziki, błyszczące lub dyskretne dodadzą elegancji i stylu. Frak na zawody występuję w Horze w różnych wariantach. Wybrać możesz modele dopasowane w talii lub nieco bardziej swobodne, trzy lub cztery guziki, różne rodzaje rozcięć na plecach. Wszystko to wpływa na dopasowanie, postawę, a tym samym na ostateczną ocenę podczas zawodów. W Horze znajdziesz odpowiedni frak konkrusowy, który wesprze Cię technicznie i doda pewności siebie.