Niezbędne w sezonie muchowym
Derki padokowe dla kuca

Derki padokowe dla kuca

Przeglądaj szeroką gamę derek padokowych, żeby zapewnić kucykowi ciepło i uczucie suchości przez cały rok, a wszystko to w najlepszym stylu. W naszym asortymencie znajdzie się coś dla każdego kuca.

23 produktów

Kup Derki padokowe dla kuca na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Derkowanie kuców 

Derki padokowe dla kuców są dostępne w różnych stylach i fasonach. W zimie pogoda może szybko się zmieniać, podobnie jak potrzeby Twojego kucyka.

Derkowanie kuców, jak zapewne wiesz z doświadczenia, nie zawsze jest łatwe. Choć w nocy bywa bardzo zimno, za dnia zimowe słońce zapewnia dużo ciepła. Temperatura w stajni może być całkiem znośna, ale kiedy kucykowi przyjdzie paść się na wietrze, może być narażony na nieprzyjemne przeciągi.

Dlatego tak ważne jest, by dobrać derkę padokową uszytą z odpowiednich materiałów i z właściwą podszewką, żeby zapewnić kucykowi wygodę i dobre samopoczucie. Należy się też zastanowić, czy kucyk powinienspędzać w derce cały dzień albo nawet całą dobę, czy też wolisz derkować go tylko od czasu do czasu. W zależności od potrzeb, dobierz odpowiednie zapięcie lub dodatkowe zabezpieczenia (na przykład podogonie lub paski na nogi). 

Warto również rozważyć grubość derki, która może wynosić od 0 do 300 g lub więcej. W zależności od grubości wypełnienia i materiału, z jakiego uszyta jest derka, możesz zapewnić kucowi różny poziom ocieplenia.

Derki padokowe dla kuców - różne fasony, kolory i grubości

W Horze możesz wybierać spośród licznych wariantów derek padokowych dla kuców. Zakładki, pasy krzyżowe, podwójne zapięcie z przodu, podogonie czy proste zapięcie na rzep - w naszym sklepie znajdziesz wszystkie możliwe fasony i wzory. Dobierz dla swojego kucyka odpowiedni materiał i grubość wypełnienia, żeby mógł cieszyć się wolnością na pastwisku przez cały rok.

Najlepsze kategorie