Zaoszczędź 25% na wszystkich bryczesach i legginsach Horze i B Vertigo!
Zacznij oszczędzać

Derki dla kuca

Derki dla kuca stanowią najlepszą ochronę Twojego pupila przed słońcem, zimnem, wiatrem, deszczem, a nawet owadami. Spraw, aby Twój kucyk zawsze czuł się komfortowo, dzięki derkom specjalnie dostosowanym do jego wielkości i potrzeb.

Twoje filtry:
7 produktów

Która derka dla kuca będzie odpowiednia?

Derki dla kuca w Horze dostępne są w wielu różnych wzorach i wariantach. Rozmiary dostosowane do wielkości kucy spełnią najwyższe oczekiwania oraz sprawią, że Twój pupil będzie odpowiednio chroniony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i owadami. Wraz z popularnością sportów jeździeckich, rośnie również wybór i przeznaczenie akcesoriów ułatwiających codzienne życie jeźdźców koni i kucy. Derki dla kuca występują dzisiaj w przeróżnych wariantach, tak aby spełaniały wymagania dotyczące pogody, aktywności i wielkości zwierząt. Derka przeciwdeszczowa dla kuca uchroni go przed zmoknięciem, a derka przeciw owadom sprawi, że będzie mógł spokojnie przetrwać lato.

Derki dla kuca - idelane na każdą potrzebę

Oprócz różnych wzorów i rozmiarów derki wykonane są również z bardzo różnych i specjalistycznych materiałów. Derki terapeutyczne dla kucy posiadają technologię, która ogrzewa tył kucyka, stymulując go polami magnetycznymi. Derki osuszająca i derki stajenne sprawią, że kuc będzie chroniony przed zmarznięciem i przykrymi przeziębieniami.
Oferta derek dla kucy w Horze jest bardzo zróżnicowana. Odpowiedni wybór zależy od specyficznych potrzeb Twojego kuca. Odkryj derki dla kucy od Horze.