Bryczesy z pełnym lejem dziecięce

Bryczesy z pełnym lejem dziecięce

Bryczesy z pełnym lejem zapewniają jeszcze lepszą równowagę w siodle dzięki poręcznym dodatkom. Tutaj znajdziesz bryczesy dziecięce w różnych kolorach i wzorach, o optymalnym kroju i przyjaznym dla dziecka fasonie.

19 produktów

Kup Bryczesy z pełnym lejem dziecięce na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Bryczesy dziecięce z pełnym lejem - dla początkujących i zaawansowanych

Bryczesy dziecięce Horze z pełnym lejem są uszyte z wysokiej jakości materiałów, podobnie jak kolekcja dla dorosłych. Pełny lej zapewnia mocne utrzymanie w siodle i dlatego te bryczesy są idealne do ujeżdżenia. Twoje dziecko jest w dobrych rękach, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna jeździć, czy jest już profesjonalistą.

Wysokiej jakości materiał zapewnia swobodę ruchów

Nasza oferta obejmuje bryczesy dziecięce z syntetycznym lub silikonowym pełnym lejem, uszyte z wysokiej jakości oddychającego materiału. Na uwagę zasługuje staranne wykonanie. Idealnie dopasowują się do ciała i zapewniają wsparcie przy każdym ruchu. Fason jest dopasowany do sylwetki młodych jeźdźców. Bryczesy mają też praktyczne kieszenie. Twoje dziecko może rozwinąć skrzydła podczas jazdy, gdy bezpiecznie siedzi w siodle. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą bryczesów młodzieżowych. Do wyboru masz różne kolory, tkaniny, a także przedziały cenowe.