WYPRZEDAŻ w połowie sezonu
Bryczesy z pełnym lejem dziecięce

Bryczesy z pełnym lejem dziecięce

Bryczesy dziecięce z pełnym lejem zapewniają znakomitą przyczepność i pozwalają pewniej usiąść w siodle. Zapoznaj się z szerokim asortymentem bryczesów z pełnym lejem dla dzieci i wybierz model w wesołym kolorze. 

36 produktów

Kup Bryczesy z pełnym lejem dziecięce na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Bryczesy dziecięce z pełnym lejem dla początkujących i zaawansowanych

W sklepie Horze znajdziesz wysokiej jakości bryczesy dziecięce z pełnym lejem. Są uszyte z tych samych materiałów co modele dla dorosłych. Bryczesy z pełnym lejem zapewniają znakomitą przyczepność i pozwalają pewnie usiąść w siodlewięc sprawdzą sie przede wszystkim w ujeżdżeniu. Młodemu jeźdźcowi będzie w nich wygodnie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z jeździectwem, czy już jeździ wyczynowo. 

Wysokiej jakości materiały zapewniają swobodę ruchów

Nasz asortyment bryczesów dla dzieci obejmuje modele z lejem syntetycznym lub silikonowym. Każde z nich dobrze dopasowują się do ciała i zapewniają stabilny dosiad. Design jestdostosowany do potrzeb młodych jeźdźców. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta docenią praktyczne kieszenie i dopasowany krój. Dobrze dopasowane bryczesy to gwarancja wygody i stylu. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem bryczesów z pełnym lejem dla dzieci i przeglądaj produkty znanych marek takich jak Pikeur.

Jeśli dziecko polubiło jazdę konną i chce to robić regularnie, dobrze jest zaopatrzyć się w parę bryczesów dziecięcych. Modele dla dzieci nie mają niewygodnych szwów i dobrze dopasowują się do ciała. Dobre bryczesy nie będą odcierać małego jeźdźca i zapewnią mu wygodę podczas jazdy - a to nie zawsze jest możliwe, jeśli dziecko jeździ w zwykłych spodniach. Można wybrać model z pełnym lejem skórzanym lub z lejem kolanowym. Lej skórzany zapewnia lepszą przyczepność do siodła i stabilniejszy dosiad. Takie modele są jednak droższe niż te z lejem kolanowym. Można też wybrać spodnie do jazdy konnej, które będą rosły wraz z dzieckiem. Mają one elastyczną talię z możliwością regulacji rozmiaru. Można  też dopasować długość bryczesów do wzrostu dziecka - wystarczy podwinąć nogawki i zapiąć na rzep lub guzik.

Najlepsze kategorie